• benchmark.pl
  • Gry
  • Rainbow Six Siege - kolejna operatorka z GROMu wkrótce trafi do gry
Gry

Rainbow Six Siege - kolejna operatorka z GROMu wkrótce trafi do gry

przeczytasz w 1 min.

Firma Ubisoft zapowiedziała czwarty sezon drugiego roku gry Rainbow Six Siege. Jego tytuł to Operacja White Noise, a szczegóły brzmią następująco…

Twórcy gry Rainbow Six Siege mają w planach rozwinięcie bazy operatorów do tego stopnia, by liczyła ona około 100 postaci. Właśnie zapowiedzieli kolejny krok w kierunku realizacji tego założenia.

Operacja White Noise to tytuł czwartego i zarazem ostatniego sezonu drugiego roku gry Rainbow Six Siege. To właśnie w ramach tej aktualizacji do gry trafią kolejni operatorzy. Będą to: atakujący i broniący członek 707. Batalionu do Zadań Specjalnych oraz nowa operatorka z polskiego GROMu, która dołączy do Eli (czyli tej, która zadebiutowała we wrześniu).

Rainbow Six Siege GROM
Ta grafika sugeruje, że nowa operatorka będzie jednak nowym operatorem, ale na stronie gry znajduje się informacja o kolejnej kobiecie.

„W operacji umiejscowionej w Korei Południowej, gracze będą interweniować w wieży obserwacyjnej z widokiem na panoramę Seulu” – zapowiadają twórcy i dodają, że przy okazji pojawienia się nowej mapy do gry trafią też „nowe zabawki, dzięki którym będziecie mieli jeszcze większe możliwości rozwałki”, co brzmi naprawdę dobrze.

Oczywiście na Operacji White Noise nie kończy się rozwój cieszącej się niemałą popularnością gry Rainbow Six Siege. Ubisoft już teraz zapowiada, że wkrótce przedstawione zostaną szczegóły dotyczące trzeciego roku. 

Źródło: Ubisoft

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Pardek
    0
    Naprawdę... Dwie kobiety z GROMu? :P Może w ogóle zamieńmy wszystkich męskich operatorów na kobiety? Zakłamanie rzeczywistości i pseudo parytety funkcjonują dobrze w poje*anej Francji...ehhh