Gry

Rainbow Six Siege również zawitało na Gamescom

przeczytasz w 1 min.

Producent graczy wyczekujących tego tytułu nie zawiódł.

Rainbow Six Siege

Targi Gamescom 2015 bez Ubisoftu? Niemożliwe, a skoro tak to spodziewać należało się materiałów promujących Rainbow Six Siege. Producent graczy wyczekujących tego tytułu nie zawiódł.

Przygotowany został rzecz jasna zwiastun gry, który jest niestety dość krótki i wiele się z niego nie dowiemy. Nieco ciekawszy jest w takim przypadku drugi z materiałów, ponieważ omawia element, o którym do tej pory producent nie mówił. Wideo przybliża nam Tryb Obserwatora, dzięki któremu gracze będą mogli chwilowo odetchnąć od rozgrywki i popatrzeć, jak radzą sobie inni.

Przewidywane jest kilka opcji, dzięki którym można będzie mieć większy wpływ na to co akurat widzi się na ekranie. Warto jednak zaznaczyć, że zarejestrowany materiał nie przedstawia finalnej wersji tego trybu, a także nadmienić, że początkowo będzie on dostępny tylko na PC. Właściciele konsol Xbox OnePlayStation 4 poczekają do początku przyszłego roku, kiedy to omawiany Tryb Obserwatora zostanie wprowadzony za pomocą stosownej aktualizacji.


 


Przypominamy, że premiera Rainbow Six Siege zaplanowana została na 13 października.

Źródło: youtube, gamingshogun

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  endrju_pl
  3
  Być może ja jestem zboczony na punkcie grafiki, ale tutaj wydaje się ona jakaś taka ledwo średnia.
  • avatar
   marinz
   -2
   A gdzie jest polskie BOA ?!