• benchmark.pl
 • Gry
 • Raven’s Cry nadal ma problemy - kiedy wreszcie zadebiutuje polskie, pirackie RPG?
Gry

Raven’s Cry nadal ma problemy - kiedy wreszcie zadebiutuje polskie, pirackie RPG?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Dość często mamy okazję do tego, aby wspominać o coraz lepszej sytuacji polskich producentów gier. Wyjątkiem jest niestety Reality Pump.

Raven’s Cry gra

Dość często mamy okazję do tego, aby wspominać o coraz lepszej sytuacji polskich producentów gier. Wyjątkiem jest niestety Reality Pump, które cały czas ma spore problemy z Raven’s Cry, nad którym pracuje już od pewnego czasu, po przejęciu projektu z rąk Octane Games.

Gra akcji z wyraźnienie zaznaczonymi elementami RPG oraz piratami w rolach głównych mogłaby dać naprawdę sporo radości. Po pierwsze musi być jednak dobrze zrobiona, a po drugie powinna wreszcie zadebiutować na rynku. Twórcy starają się o to pierwsze, w efekcie czego cały czas mamy problem z debiutem.

Pierwotnie tytuł ten pojawić miał się w październiku 2013 roku. Później mówiło się o maju, listopadzie, a ostatnio o grudniu tego roku. Niestety znów nic nie wyszło z premiery i poinformowano, iż Raven’s Cry zadebiutuje 26 stycznia (na PC).

Czyżby polski producent miał tyle poprawek po poprzedniku? A może zdecydował się przygotować projekt, który pierwotnie nie był tak duży, jak być może jest teraz? Tak czy inaczej, lepiej byłoby przełożyć termin premiery raz, a nie przesuwać go niemal co miesiąc. Zobaczymy, czy Raven’s Cry rzeczywiście zadebiutuje w styczniu.


Źródło: vg247, steam

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Polskie pirackie rpg? Wiedźmin z torrentów
  40
 • avatar
  azghard
  Ciezko oceniac gre bez zaglebienia sie w fabule, mechanike i klimat gry chlopaki :)
  4
 • avatar
  Nvminer
  Mam nadzieje, że to mylne wrażenie, ale wygląda za każdym razem jak drewno. Jedyne co mogłoby przyciągnąć to klimat
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Wygląda ta gra jak średniak z 2009r :c Poczekamy zobaczymy,narazie polski Duke Nukem :D
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Reality Pump to jest najgorsze Polskie studio! Pamiętam jak za czasów pierwszego Two Worlds obiecywali że gra ta rozprawi się z Gothiciem w kwestii grywalnośći a wyszedł taki syf, że więcej niż pół godziny się nie dało z nią wytrzymać.
  Znani są też z tego, że zawsze kłamią w żywe oczy w kwestii grafiki! Tak było z Two Worlds 1 a potem 2. Wupśćili najpierw rendery żeby ludzie się podniecili, a jak przyszło odpalić te gry to grafika leżała i kwiczała!
  Jedyna gra jaka w miarę się ciekawie od nich zapowiadała to Sacrilegium, która miała być podobna do Alan Wake , tylko z kobietą w roli głównej, ale widać że pogrzebali projekt, bo też zapowiadali premierę w 2014 roku.
  -5