Myszki

Razer Mamba Elite - tak wygląda myszka w nowej wersji

przeczytasz w 1 min.

Razer Mamba Elite to najnowsza propozycja amerykańskiego producenta. To myszka dla graczy z precyzyjnym sensorem optycznym i poprawkami, dzięki którym ma lepiej leżeć w dłoni i dawać więcej przyjemności z rozgrywki.

Mieliśmy już myszkę Razer Mamba w wersjach Chroma oraz Tournament (i obie miały coś do zaoferowania), a teraz nadszedł czas na Elite. Gryzoń dostał przede wszystkim nowy sensor – to samo optyczne 5G, które jest sercem modelu DeathAdder Elite, będącego według nas jedną z najlepszych myszek dla graczy na rynku. 

Nowa, elitarna Mamba od Razer

W poprzednich modelach mieliśmy do czynienia z laserem, a Razer Mamba Elite ma sensor optyczny. Czułość wprawdzie się nie zmieniła (to wciąż więcej niż wystarczające 16 000 DPI), ale producent chwali się większą precyzją i to niezależnie od podłoża. 

Razer Mamba Elite mysz

Myszka Razer Mamba Elite, którą bez przeszkód można nazwać następczynią modelu z dopiskiem Tournament Edition, ma również przełączniki Omron (o wytrzymałości szacowanej na 50 milionów kliknięć), bardziej widowiskowe podświetlenie Chroma i nieco zmodyfikowaną („bardziej ergonomiczną”) konstrukcję. Podczas rozgrywki użytkownicy mogą też niezmiennie wykorzystywać 9 programowalnych przycisków.

Wszystkie ustawienia użytkownik może zapisać zarówno w chmurze, jak i w wewnętrznej pamięci urządzenia. Niezależnie od wszystkiego zatem może cieszyć się spersonalizowanym gryzoniem zawsze i wszędzie. W specyfikacji odnajdujemy również informacje o prędkości 450 IPS i przyspieszeniu 50 G, wadze 96 g i 210-centymetrowym przewodzie. 

Razer Mamba Elite – prezentacja wideo:

Chętni na zakup tego gryzonia, muszą przygotować się na wydatek około 400 złotych.

Źródło: Razer, CentureBeat, PC Gamer

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  3
  Tak jak z klawiaturami, tak z sensorami historia zatacza błędne koło. Mechaniki od których uciekło się na membrany, nagle stały się elitarne i drogie. To samo się dzieje z sensorami. Z optyki poszliśmy w lasery, a teraz nagle to optyczne są najlepsze.
  • avatar
   sabaru
   0
   he he. A ja kupiłem myszkę rok temu u chińczyka za 15zl i do dziś mi bardzo służy.
   • avatar
    darioz007
    -1
    Dobre ale moja Bloody V3M i tak lepsza bo jest sprzetem od graczy dla prawdziwych graczy!!!