Gadżety

Razer pokazał mikrofon ...wyświetlający emotikony

przeczytasz w 1 min.

Co roku na 1 kwietnia Razer przygotowuje jakieś zwariowane urządzenie. Mikrofon Seiren Emote również należy do takiej kategorii, …ale wcale nie jest primaaprilisowym żartem.

Kierowany do streamerów mikrofon Razer Seiren Emote to pełnoprawny reprezentant gatunku profesjonalnych urządzeń do nagrywania głosu, ale oferujący do tego pewne nietypowe rozwiązanie. Jest to mianowicie wyświetlacz emotikonów.

Razer Seiren Emote to mikrofon dla streamera z interaktywnymi emotikonami

Interaktywne emotikony wyświetlają się na LED-owym panelu 8 x 8, znajdującym się na froncie mikrofonu. Streamer może wybierać spośród ponad 100 statycznych i animowanych grafik, jak i dodawać swoje (w aplikacji Razer Streamer Companion). Wszystko, by wzbogacać transmisje i wchodzić w głębsze interakcje z widzami.

Razer Seiren Emote mikrofon

„Ambitni, początkujący streamerzy szukają nowych sposobów na kontakt z fanami i osiąganie kolejnych poziomów na drodze do stania się takimi, jak ich idole – skomentował Alvin Cheung z firmy Razer. – Wraz z Razer Seiren Emote dajemy im nową, kreatywną ścieżkę, udostępniającą dodatkową warstwę interakcji między nimi a ich fanami. Jest to naprawdę zabawne i wciągające”.

Wspomniana aplikacja jest kompatybilna z platformami Twitch, Streamlabs, Xsplit i Mixer. Pozwala na ustalenie, jakie emotikony będą wyświetlać się w reakcji na daną akcję. 

Razer Seiren Emote emotki

To przede wszystkim profesjonalny mikrofon do streamingu 

Wyświetlacz Emoticon LED to ciekawostka, ale Razer Seiren Emote to przede wszystkim mikrofon dla wymagających użytkowników. Sprzęt ten wykorzystuje hiperkardioidalną charakterystykę kierunkową, co dawać ma dwa efekty: wyłapywanie wszystkich niuansów głosu i skuteczne eliminowanie zakłóceń z tła. 

Razer Seiren Emote wygląd

Seiren Emote to także 16-bitowe przetwarzanie, czułość wynosząca 20 mv/Pa@1kHz, SPL sięgające 110 dB oraz zmniejszający wibracje „shock mount” i zwiększająca wysokość nóżka typu „gęsia szyja”.

Kiedy premiera Razer Seiren Emote? Cena?

Mikrofon Razer Seiren Emote zadebiutuje w sprzedaży jeszcze przed końcem tego roku. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 189,99 euro. Co o tym myślicie?

Źródło: Razer

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leon-san
  2
  Ok, to ze sprzętu i peryferiów, to bez podświetlenia RGB/wyświetlacza, to zostały tylko żelowe podkładki pod nadgarstek.
  • avatar
   sn00p
   -2
   Facepalm!
   • avatar
    wolfclaw
    0
    LOL
    • avatar
     q3aki
     0
     Widać kto jest dedykowanym odbiorcą:) to samo zrobili z krakenami z uszkami które świecą... polecam. :)
     • avatar
      Fishrman
      0
      I znów ich niskiej jakosci oprogramowanie typu Synapse uprzykrzy używanie ich sprzetu ... gdy ich software nie połączy się z ich serwerem, polowa rzeczy w ich klawiaturze nie dziala....