Mobile

Razer szykuje mobilne urządzenie do gier - być może będzie to smartfon

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w tym roku Razer pochwali się przenośnym urządzeniem dedykowanym graczom.

O firmie Razer wspominamy dość często, przede wszystkim przy okazji laptopów czy akcesoriów dla graczy. Wygląda na to, że wkrótce poszerzy ona ofertę o urządzenie z kategorii, nad którą do tej pory szczególnie mocno się nie pochylała.

Szykowane jest bowiem mobilne urządzenie do gier. Wprawdzie spekulacje na ten temat pojawiały się od dłuższego czasu, ale dopiero teraz zostały zastąpione oficjalnym stanowiskiem. Min-Liang Tan, CEO firmy Razer, potwierdził, iż sympatycy mobilnego grania otrzymają wkrótce coś bardzo interesującego.

Wkrótce oznacza w typu przypadku jeszcze ten rok. Nie ma natomiast pewności co do tego, co konkretnie zobaczymy. Nieoficjalne informacje ograniczają się jednak do dwóch opcji - rywala dla Nintendo Switch (w postaci konsoli bądź tabletu o podobnej konstrukcji) lub smartfona. O tym ostatnim mówi się w kontekście firmy Razer od momentu, w którym przejęła ona Nextbit Systems Inc.

Razer smartfon

Na konkrety musimy niestety poczekać. Nie wypada martwić się o wydajność, Razer z pewnością o nią zadba. Większym problemem może okazać się cena nowego urządzenia. W tym kontekście Razer zazwyczaj nie rozpieszcza klientów.

Źródło: Android Headlines, gizmochina

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    SirMichael
    -3
    to tylko świadczy o tym ile pelikanów jest na tym świecie. Masakra.
    Znając srazera to będzie telefon, który cenowo przebije ajfona X.