Pojazdy

Lekka hulajnoga elektryczna dla dziewczyn - Razor E Prime Air

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
1 komentarz Dyskutuj z nami

Hulajnogi elektryczne nie są zarezerwowane dla mężczyzn, ale przede wszystkim ze względu na dużą wagę dla wielu kobiet nie jest to szczególnie dobry środek transportu. Razor chce to zmienić.

Razor E Prime Air to właśnie taka elektryczna hulajnoga dla dziewczyn – waży mniej niż 10 kg i ma składaną konstrukcję, dzięki czemu jej przenoszenie nie jest problematyczne: można ją zabrać do autobusu, do windy czy do biura. Równocześnie producent przekonuje, że jego pojazd jest solidnie wykonany.

Silnik aktywuje się po odepchnięciu się nogą i pozwala na uzyskanie prędkości do 24 km/h – ta jest regulowana za pomocą przełącznika na kierownicy. Tam też znajduje się aktywator elektrycznego hamulca, towarzyszącego temu klasycznemu, „na nogę”, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Razor E Prime Air hulajnoga 

Pneumatyczne koła w rozmiarze 8 cali mają gwarantować wysoki komfort jazdy, podobnie jak szeroka platforma do stania i pokryte gumą rączki kierownicy. Pokonywanie nierówności w miejskiej przestrzeni to przyjemność – a przynajmniej tak wynika z zapowiedzi.

Co jeszcze warto wiedzieć? Ano przede wszystkim to, że naładowany do pełna akumulator hulajnogi Razor E Prime Air pozwala na przejechanie 12 kilometrów albo podróżowanie przez 40 minut, zanim przychodzi konieczność podłączenia „do prądu”. O aktualnym stanie informuje wskaźnik złożony z 5 diod LED.

Rynkowy debiut już za nami. Hulajnoga Razor E Prime Air kosztuje 420 dolarów.

Źródło: Razor

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sebmania
    W dzisiejszych dziwnych czasach takie stwierdzenie może słono kosztować.
    4