Pojazdy

Lekka hulajnoga elektryczna dla dziewczyn - Razor E Prime Air

przeczytasz w 1 min.

Hulajnogi elektryczne nie są zarezerwowane dla mężczyzn, ale przede wszystkim ze względu na dużą wagę dla wielu kobiet nie jest to szczególnie dobry środek transportu. Razor chce to zmienić.

Razor E Prime Air to właśnie taka elektryczna hulajnoga dla dziewczyn – waży mniej niż 10 kg i ma składaną konstrukcję, dzięki czemu jej przenoszenie nie jest problematyczne: można ją zabrać do autobusu, do windy czy do biura. Równocześnie producent przekonuje, że jego pojazd jest solidnie wykonany.

Silnik aktywuje się po odepchnięciu się nogą i pozwala na uzyskanie prędkości do 24 km/h – ta jest regulowana za pomocą przełącznika na kierownicy. Tam też znajduje się aktywator elektrycznego hamulca, towarzyszącego temu klasycznemu, „na nogę”, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Razor E Prime Air hulajnoga 

Pneumatyczne koła w rozmiarze 8 cali mają gwarantować wysoki komfort jazdy, podobnie jak szeroka platforma do stania i pokryte gumą rączki kierownicy. Pokonywanie nierówności w miejskiej przestrzeni to przyjemność – a przynajmniej tak wynika z zapowiedzi.

Co jeszcze warto wiedzieć? Ano przede wszystkim to, że naładowany do pełna akumulator hulajnogi Razor E Prime Air pozwala na przejechanie 12 kilometrów albo podróżowanie przez 40 minut, zanim przychodzi konieczność podłączenia „do prądu”. O aktualnym stanie informuje wskaźnik złożony z 5 diod LED.

Rynkowy debiut już za nami. Hulajnoga Razor E Prime Air kosztuje 420 dolarów.

Źródło: Razor

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    sebmania
    4
    W dzisiejszych dziwnych czasach takie stwierdzenie może słono kosztować.