Filmy / seriale / VOD

Recenzenci szczekają, a „Psy 3. W imię zasad” zaliczają świetny debiut

przeczytasz w 1 min.

Chociaż wielu recenzentów i krytyków (a także mianujących się takimi określeniami) wystawia najnowszej produkcji Władysława Pasikowskiego kiepskie oceny, już teraz widać, że odniesie ona komercyjny sukces.

Psy 3. W imię zasad to najbardziej udana premiera spośród produkcji Władysława Pasikowskiego

Premiera filmu „Psy 3. W imię zasad” miała miejsce w miniony piątek, 17 stycznia. Pojawiły się już pierwsze dane mówiące o tym, jak duże zainteresowanie wzbudziła. I okazuje się, że duże to tutaj jak najbardziej trafne określenie.

Przez pierwsze trzy dni na Psy 3. W imię zasad do kin wybrało się 386 945 widzów. To więcej niż w przypadku pierwszej części serii przez cały czas jej wyświetlania na wielkim ekranie. Było to jednak wiele lat temu i trudno wyciągać z tego porównania głębsze wnioski. Zdecydowanie ważniejsza wydaje się wzmianka, iż „Psy 3. W imię zasad to najbardziej udana premiera spośród produkcji wyreżyserowanych przez Władysława Pasikowskiego. Udało się dość znacząco przebić premierowy weekend filmu „Pitbull. Ostatni pies” (312 000 widzów). Jednocześnie „Psy 3. W imię zasad” to najlepsza pod względem zainteresowania kinowa premiera tego roku w Polsce.

Najwidoczniej każdy chce ocenić Psy 3. W imię zasad wedle swoich kryteriów

Trzeba pamiętać, że nie każdy oceniający film jest recenzentem czy krytykiem, nawet jeśli w dobie Internetu udostępnia swoje przemyślenia szerszej publiczności. Trudno było oczekiwać, że „Psy 3. W imię zasad” będą przełomem takim, jakim była pierwsza część serii. Trudno też twierdzić, że jest to film rewelacyjny. Nie jest jednak tak beznadziejny, jak niektórzy go malują, być może chcąc być na siłę kontrowersyjnym. Oceny na poziomie 3,5/5 wydają się już bardziej uczciwe. Widać zresztą duży rozrzut pomiędzy recenzentami i widzami, którzy okazują się zdecydowanie bardziej hojni w ocenach.

Byliście już w kinie? Jak wrażenia?

Źródło: KinoSwiatPL

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  studionti
  0
  Szkoda tylko po mimo upływu lat ciągłego uporu w promowaniu UBeków czy innych komuszych "idoli" na dużym ekranie. To pokazuje, że Polska z PRLu jeszcze nie wyszła.
  Chociaż przy polonofobicznych śmieciach Agnieszki H. wyróżnia się pozytywnie.
  • avatar
   Aeryen
   -1
   Wspaniały tytuł i lead.
   • avatar
    Torrentowy Pirat
    -3
    Jaki by ten film nie był, dobry czy zły, sam tytuł go ratuje i sprawia, że staje się dobry.
    • avatar
     pawluto
     -7
     Ja tam nie mam zamiaru iść na to do kina...Polskie filmy omijam z daleka.
     • avatar
      SuperTurboUser
      0
      https://memy.pl/q/Ojnno0V3N