Gry

E3 2016: Premiera ReCore już za 3 miesiące

przeczytasz w 1 min.

Firma Microsoft zaprezentowała podczas targów E3 2016 także nowy zwiastun pokazujący grę ReCore w akcji.

Firma Microsoft przywiozła ze sobą na targi E3 2016 bardzo dużo świetnych gier. Wśród nich znalazła się przygodówka ReCore. Otrzymaliśmy nowy zwiastun gry, a ponadto…

Dowiedzieliśmy się, że ta jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na Xbox One zadebiutuje na europejskim rynku dokładnie za 3 miesiące – 16 września 2016 roku. Tego samego dnia odbędzie się premiera wersji pecetowej. Warto w tym miejscu dodać, że jest to jeden z tytułów biorących udział w programie Xbox Play Anywhere.

Czym jest ReCore? To przygodówka zabierająca nas do odległej przyszłości, w której ludzkość jest już na wymarciu. Jewel, nasza protagonistka, to jedna z ostatnich żyjących śmiertelniczek. Wraz ze swoim przyjacielem, robotem imieniem Mack, wędruje ona po nieprzyjaznej planecie, próbując naprawić to wszystko, co poszło nie tak.

ReCore to przede wszystkim eksploracja, elementy zręcznościowe oraz walka o przetrwanie. Doskonale obrazuje to opublikowany podczas E3 zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Oto i on:

Źródło: ReCore

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ciekawe kto tak tą grę wyczekuję.Nie widzę nic ciekawego.