Gry na konsole

Red Dead Redemption 2 z trybem battle royale?

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Trudno przypuszczać, aby Red Dead Redemption 2 narzekało na brak zainteresowania. Patrząc na ostatnie trendy, tryb battle royale może przyciągnąć do gry jeszcze większą liczbę graczy.

Gry zapewniające zmagania w formule battle royale cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Nie dziwi zatem, iż chcą skorzystać z tego kolejni producenci. Tryb battle royale znajdzie się między innymi w Battlefield V czy Call of Duty: Black Ops 4, a być może także w Red Dead Redemption 2.

Przecieki na ten temat pojawiają się od pewnego czasu. Rockstar oraz Take-Two niczego wprawdzie nie potwierdzają, ale przestają też jednoznacznie zaprzeczać. Strauss Zelnick, CEO Take-Two, stwierdził w ostatnim wywiadzie, iż obecności omawianego trybu w Red Dead Redemption 2 nie można wykluczyć.

„Wykorzystywaliśmy już mechanikę battle royale. Nie wykluczałbym tego, ale każda mechanika, z której korzystasz musi być nastawiona na klienta. [...] Nikt nie szuka klona Fortnite. [...] To nie znaczy, że nie można użyć mechaniki, która jest w innych grach. Z pewnością nie jesteśmy przeciwni używania czegoś stworzonego przez kogoś innego w celu uzyskania ciekawego doświadczenia w naszych grach.”

Jeśli faktycznie twórcy planują implementację trybu battle royale, wkrótce powinniśmy dowiedzieć się o tym czegoś więcej. Przypominamy, iż Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na Xbox One i PlayStation 4 już 26 października.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  " Z pewnością nie jesteśmy przeciwni używania czegoś stworzonego przez kogoś "

  Doktor Emmett Brown w powrocie do przyszłości latał pociągiem na samym końcu filmu być może Rockstar pożyczy pociąg od doktora i będzie możliwość latania bo przecież nie jest przeciwny używania czegoś stworzonego przez kogoś.

  4
 • avatar
  drcocaina
  Rockstar unika korzystania z gotowych rozwiązań i tu też znajdą złoty środek - stworzą BR na nowo.
 • avatar
  ECRYGIGS
  Battle royale na dzikim zachodzie może być bardzo ciekawe. Oby Rockstar poszedł po rozum do głowy i wypuścił Red Dead Redemption 2 na PC. xD
 • avatar
  xchaotic
  i czym niby bedziemy latac na 'wyspe' na dzikim zachodzie? Unicornem, balonem?

  Moze byc fajna rozgrywga, ale troche wkurze ze sie rzucaja na kolejna mode zamist porzadnie gre dokonczyc wg pierwotnej koncepcji
  -2
 • avatar
  KENJI512
  "To nie znaczy, że nie można użyć mechaniki, która jest w innych grach. Z pewnością nie jesteśmy przeciwni używania czegoś stworzonego przez kogoś innego w celu uzyskania ciekawego doświadczenia w naszych grach.”

  Ciekawe czy jakby ktoś użył mechaniki ich autorstwa też byliby tego zdania :D
  -4
 • avatar
  grzech717
  X one X czeka na to!
 • avatar
  Marucins
  Niech skupią się na porządnym SINGLU.
  Ale to przecież muti z takiego GTA V daje im najwięcej kasy... tak więc nic dziwnego że "ubogacą" RDR2 wodotryskami.
 • avatar
  Michał 06
  wszędzie wpychają ten battle royale
 • avatar
  Kieresz
  na pochinki mój rumaku!!!
 • avatar
  wrobellito
  Już czekam na swoją kopie w wersji Xbox one x bo PS4 pro jest jednak do exow a wszystkie multiplatformy z logicznego wybory wybieram na mocniejszą konsole