Gry

Reich jednak powstaje!

przeczytasz w 1 min.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy liczyli na ukazanie się gry Reich. Mimo kłopotów finansowych UTV Ignition Entertainment ogłosiło, że prace nad grą, wbrew wcześniejszym plotkom - nie zostały przerwane. 

O nieciekawej sytuacji finansowej UTV Ignition Entertainment mówiono już pod koniec roku 2010. Wtedy też studio rzekomo zrezygnowało z kilku produkcji, w tym m. in. Reich. Nastąpił jednak ważny zwrot zdarzeń. Po reorganizacji oddziały z Kalifornii i Florydy połączone zostały w nowe studio w Austin. To ono właśnie zajmie się dalszymi pracami nad tym interesującym FPS'em.

 

Od roku 2007 na Reich'a wyłożono ponad 23 miliony dolarów. Gra oparta będzie na silniku graficznym Unreal Engine 3. Ma to być FPS w klimacie science-fiction z bardzo zaawansowaną fizyką. Rzucanie przedmiotami we wrogów będzie tutaj jednym z najlepszych sposobów na pokonanie kolejnych etapów. Paranormalych  zdolnośći bohatera będzie zresztą więcej. Nie zabraknie jednak broni palnej, czyli nieodłączengo elementu każdego FPS'a. 

Swego czasu, właśnie po informacjach o anulowaniu prac nad produkcją dużo mówiono  także o samym ekranie ładowania gry. Rzeczywiście jest on bardzo "oryginalny". W świetle ujawnionych informacji jest jednak szansa, że zobaczymy go na naszych komputerach. Miejmy nadzieję, że nie będzie to największy atut Reich'a i główną rolę odegra jego grywalność i klimat.

Źródło: worthplaying, youtube

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Baleryon
  0
  Kakaocycu, pozwolę sobie parę literówek wytknąć. "Paranormalych", "zdolnośći", "nieodłączengo". Poza tym nie ma co na siłę "używotniać" nazwy "Reich". Prędzej "Reichu" niż "Raicha". I oczywiście bez apostrofu przy odmianie, ponieważ kończy się wymawialną spółgłoską. Tak jak Billa Clintona, Michaela Jacksona (ale za to Descartes'a, Bradbury'ego).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Bardzo ciekawy tytuł, jeśli nie uproszczą tego za bardzo, fizycznie będzie tak pięknie jak to mówią, to te ponad 23 miliardy im się zwrócą ze spoooorą nawiązką ;)
   Ten obrazek na dole jest genialny :D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Walić grafikę, co za fizyka :O
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Następna super fajna gra na konsole. Nie podoba mi się, już po Filmiku demonstracyjnym.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      ani jedno,ani drugie-kupa.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Myślałem, że będzie coś fajnego ale gdy włączyłem filmik nasunęło mi się tylko jedno: "hey man, what the fuck is this shit?"
       • avatar
        SoundsGreat
        0
        Wydawało mi się w pierwszej chwili, że ten obrazek na końcu jest obcięty delikatnie, ale jednak "pełniejszego" nie znalazłem :P
        • avatar
         XaRaDaS
         0
         A ktoś wie co to za muza w filmiku leci ??
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Jak by razem z Kinectem działała to by było ciekawie:D
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Ale g**no. Nudne bez sensu, bez niczego co by mogło przykuć do monitora/telewizora. Takie rozwalanie gotowych rzeczy było już w pierwszym Red Faction (wiadomo,że nie na aż taką skalę, bo jednak różnica czasowa jest duża), ale no co mogę powiedzieć jeszcze... nie no... szit, szajse i goo :]