SSD

Relatywnie tanie dyski SSD już w Europie

Łukasz | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Łukasz
5 komentarzy Dyskutuj z nami

OCZ Agility EX 2,5", jedne z najtanszych 60 GB SSD SLC, dostepne są do kupienia w Europie, a dokladniej w jednym z niemieckich sklepów.Niemiecki detalista Alternate.de jest w posiadaniu pewnej ilości tych dysków nie wiadomo jak długo będą dostępne do kupienia, bo tez nieznana jest liczba dysków którymi dysponuje.

Agility EX wykorzystuje pamięć NAND flash SLC w połączeniu z Indilinx Barefoot kontrolera i 64MB pamięci podręcznej na pokładzie. Ta kombinacja pozwala na odczytu i zapisu ok. 255195MB /s.

Przy zakupie dostajemy 3 lata Gwaranci a cena jaka musimy wydac to  329 Euro

Źródło: Fudzilla.com

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jeomax.co.uk
  Juz sam pierwszy wyraz "relatywnie" podpowiada, ze nie bedzie to gratka ;-) Faktycznie, w tej cenie to IBM ma dyski 32 GB.
  Mam nadzieje, ze producenci SSD nie beda "rznac glupawki" z pojemnosciami (GiB), jak w przypadku HDD, bo to bylby juz przekret: pamieci w GB, a SSD w GiB....
 • avatar
  kubbak
  Kilka błędów się wkradło:
  - Niemiecki detalista Alternate.de jest w posiadaniu pewnej ilości tych dysków nie wiadomo jak długo będą dostępne do kupienia, bo tez nieznana jest liczba dysków którymi dysponuje. - zdanie wydaje się nie stylistyczne (masło maślane) no i brak interpunkcji.
  - brak stosowania polskich znaków.
 • avatar
  Konto usunięte
  "cena jaka musimy wydac" - jak to cenę wydać? o_O Cenę można zapłacić. Cena może się wydać ale jako duża lub mała.
 • avatar
  Konto usunięte
  no rzeczywiście relatywnie tanio :)