Gry

Resident Evil 7 otrzymał już pierwsze DLC

przeczytasz w 1 min.

Capcom nie kazał nam długo czekać na pierwsze rozszerzenie do swojej najnowszej produkcji.

Premiera Resident Evil VII miała miejsce 24 stycznia. Mija od niej zatem równo tydzień, a już mówić należy o debiucie pierwszego dodatku.

Zakazane nagrania cz. 1, bo właśnie taki nosi tytuł, udostępniono w wersji na konsole PlayStation 4. Zainteresowani przygotować muszą się na wydatek w wysokości 42 zł. Zakazane nagrania cz. 1 są naturalnie częścią pakietu Season Pass, którego cena w przypadku wymienionej konsoli wynosi 125 zł.

Czego można tutaj oczekiwać? Dodatkowego trybu rozgrywki - Ethan musi umrzeć, który cechować ma się wysokim poziomem trudności, a jednocześnie nie wiązać się z główną kampanią. Tę rozszerzają bowiem pozostałe elementy wchodzące w skład dodatku, a mianowicie dwa kolejne rozdziały - Koszmar i Sypialnia.

„Nowo odkryte materiały ujawniają kolejne tajemnice z mrocznej przeszłości rodziny Bakerów. Koszmar: zamknięto cię w piwnicy pełnej czyhających koszmarów i musisz walczyć o życie. Sypialnia: przywiązano cię do łóżka i musisz za wszelką cenę uciec, unikając równocześnie badawczego spojrzenia matki. W pakiecie znajdziesz zawartość dodatkową: Ethan musi umrzeć.”


14 lutego, także na PlayStation 4, pojawią się Zakazane nagrania cz. 2. Właściciele PC i Xbox One poczekają na obydwa dodatki do 21 lutego.

Źródło: Cenega Polska, store.playstation

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  34
  Kpienie z graczy, z ludzi. Robienie gier i cięcie ich na kawałki jeszcze przed wypuszczeniem ich na rynek. Parodia. Nie dość, że większość gier dzisiaj robiona na odpiernicz, krótkie, na raz, to jeszcze wytną bezczelnie połowę zawartości, żeby zdzierać z ludzi przez następny rok udostępniając to, co powinno być zawarte w niej od samego początku... "brakuje mi fanatyzmu, żeby trwać w tym absurdzie"
  • avatar
   Dudi4Fr
   10
   I własnie dlatego poczekam aż bedzie wersja GOTY/DELUXE/COMPLET na Steam za kilka euro w wyprzedaży. Skoro sprzedają puzzle to będę płacił jak za puzzle.
   • avatar
    Konto usunięte
    7
    Właściciele Xbox One poczekają na obydwa dodatki do 21 lutego a własciciele PC na release od CPY do 25 lutego.
    • avatar
     Majk83
     6
     Czyli klasyk. Podstawkę skończyłem w 6-7 godzin i już mamy dodatek super :)
     • avatar
      patol1984
      6
      Czyli z gier "pełnometrażowych" robią tanie "seriale"
      nie kupuje tego
      • avatar
       wiktorn86
       4
       Denuvo coś się nie sprawdziło. Dziś widziałem na piratebay.
       • avatar
        bullseye
        3
        A pamiętacie stare Call of Duty: World at War ?
        Pamiętacie jak w patchasz dodawali mapy do multi i zombiee łatając błędy przy okazji ?:D
        • avatar
         vide cui fidas
         2
         Poczekamy na konspirację hhee