Gry

Resident Evil: Revelations 2 opóźnione - kiedy zagramy?

przeczytasz w 1 min.

Fani gatunku survival horror nie mają szczególnie łatwego życia.

Resident Evil: Revelations 2

Capcom podzielił się z graczami bardzo ważnymi informacjami dotyczącymi Resident Evil: Revelations 2. Niestety nie są one szczególnie optymistyczne.

Fani gatunku survival horror nie mają łatwego życia. Nie dość, że nie pojawia się dla nich wiele propozycji to dodatkowo spora część tytułów nie debiutuje w pierwotnie zaplanowanych terminach. Niestety tak samo stanie się z Resident Evil: Revelations 2 i jednym pocieszeniem może być fakt, że opóźnienie premiery nie będzie w tym przypadku bardzo duże.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Resident Evil: Revelations 2 podzielone będzie na 4 odcinki. Pierwszy trafić miał do graczy 17 lutego, ale ostatecznie będzie miało to miejsce 25 lutego. Tygodniowe opóźnienia dotyczą zresztą wszystkich odcinków, a więc trzy pozostałe debiutować będą 4, 11 i 18 marca. Powód? Chęć dopracowania przez producenta ostatnich szczegółów.

Nie zmienia się natomiast kwestia platform docelowych gry. Pojawi się ona na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.


Źródło: vg247

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  McGrizzly
  3
  Teraz jest moda na zmienianie dat premier gier, czy co?
  • avatar
   Next_Gen_1987
   1
   I mam uwierzyć, że ten dodatkowy tydzień wpłynie na dopracowaną grę? Gdzie często po premierze wychodzi kilka poprawek, a i to mają często problem z jej dopracowaniem ;-P ;-/
   • avatar
    Sakret
    0
    Masakra jak nie GTA i Resident -.- Cicho liczę że twórcy robią sobie "jaja" bo za dużo gier zmienia terminy , najbardziej wkurzyłem się jak półtora tygodnia przed premierą okazało że zmiana daty a mowa była że wszystko idze cacy i nie zmieniają ...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     "Pojawi się ona na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3"
     i na Vicie