Gry

Resident Evil VII to kolejna gra w Xbox Play Anywhere

przeczytasz w 1 min.

Wystarczy kupić jeden egzemplarz gry Resident Evil VII, by cieszyć się rozgrywką na konsoli Xbox One i pececie z Windows 10.

Możemy zacząć rozgrywkę na pececie i kontynuować ją na konsoli Xbox One. Albo na odwrót. Phil Spencer z Microsoftu zapowiedział, że Resident Evil VII zostanie wydany w programie Xbox Play Anywhere.

Gra Resident Evil VII zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku. Od jakiegoś czasu wiemy, że ci, którzy zdecydują się na zakup kopii przeznaczonej na PlayStation 4 będą mogli sprawdzić tryb VR. Okazuje się jednak, że Microsoft także ma coś dla swoich graczy.

Siódma część serii będzie częścią programu Xbox Play Anywhere. Oznacza to, że wystarczy kupić grę raz – w sklepie Xbox lub Windows, a otrzyma się możliwość grania zarówno na konsoli Xbox One, jak i komputerze z systemem Windows 10.

Otrzymanie dwóch wersji to nie jedyna zaleta programu Xbox Play Anywhere. Dzięki synchronizacji możliwe jest bowiem również przenoszenie postępu w grze, punktów Gamerscore, osiągnięć i zakupionych dodatków. 

Źródło: Microsoft

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  popo601
  6
  Jak dla mnie program Play Anywhere to strzał w dziesiątkę! I spoko że kolejna gra będzie w tym programie.
  • avatar
   KENJI512
   4
   I właśnie tak powinno być - kupujemy prawo do korzystania z produktu, do grania w grę, to na każdej konsoli i PC, a nie oddzielnie kupować na PC dla grafiki i Xbox dla kooperacji ;)
   • avatar
    Mkozlowski
    -1
    Dla mnie imo najważniejsze jest to, że wychodzi na Win 7.