Gry

Respawn Entertainment opowiada o kampanii w Titanfall 2

przeczytasz w 1 min.

Titanfall 2 pozwoli także na zabawę w pojedynkę. Czego się spodziewać?

Jedną z większych nowości, jakie względem poprzednika przyniesie Titanfall 2 będzie tryb kampanii. Mimo tego Respawn Entertainment koncentrowało się do tej pory głównie na zabawie w sieci. Teraz poświęcono jednak parę słów właśnie kampanii.

„Będąc żołnierzem, uwięzionym za linią wroga, musisz jak najszybciej rozwinąć swoje umiejętności, aby stać się pełnoprawnym pilotem, stanowiącym jedność ze swoim Tytanem.”

Powyższy opis promuje kampanię na oficjalnej stornie gry, zdradzając jednocześnie zarys fabuły. Dodać wypada do tego, iż głównym bohaterem będzie Jack Cooper. Opowiadając o pracach nad kampanią twórcy zapewniają, że rozgrywka będzie tutaj odbiegać nieco od zabawy w sieci. Prócz szybkiej akcji pojawią się bowiem momenty wymagające chwili zastanowienia, zbadania okolicy.

Nie zabraknie przy tym przerywników filmowych, które już dawno stały się nieodłącznym elementem tego typu zabawy. Poza tym potwierdzono, że pojawi się konieczność walki z bossami.


Zamierzacie zainteresować się kampanią w Titanfall 2? Premiera gry coraz bliżej, a platformy docelowe to PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Titanfall 2

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Pierwsza część jakoś mnie ominęła. Nie byłem w stanie kupić gry na premierę. Był hype, ale szybko ucichł... i ostatecznie nie kupiłem wcale. Ciekawe jak będzie z dwójką.