• benchmark.pl
 • Gry
 • Respawn Entertainment pracuje już nad kolejną grą i nie chodzi o nowe Titanfall
Gry

Respawn Entertainment pracuje już nad kolejną grą i nie chodzi o nowe Titanfall

przeczytasz w 1 min.

Vince Zampella, CEO Respawn Entertainment, zdradził w ostatnim wywiadzie nieco informacji.

Respawn Entertainment gra

Respawn Entertainment śmielej wypowiada się o swojej przyszłości. Wygląda na to, że Titanfall dało studiu sporego kopa i ma ono coraz ambitniejsze plany.

Już pod koniec zeszłego roku ujawniono, iż planowane jest rozpoczęcie prac nad nowym projektem. Jednocześnie nie powiedziano jednak niemal niczego więcej, ale wygląda na to, że będzie się to w najbliższym czasie zmieniać.

Vince Zampella, CEO Respawn Entertainment, zdradził w ostatnim wywiadzie, iż nowa gra nie ma nic wspólnego z Titanfall. Co więcej, prace nad nią już trwają, a zajmuje się nimi specjalnie wydzielony do tego zespół. W tym momencie oddać trzeba, iż na jego czele stoi Stig Asmussen, który w przeszłości walnie przyczynił się do powstania God of War 3.

"Nie ma presji związanej z nową grą. Robimy wszystko w spokoju. Stiga znam od dłuższego czasu i mam dla jego dokonań wiele szacunku. Gość zrobił niesamowite rzeczy w ostatnich projektach. Rozmawiałem z nim przez chwilę i kiedy odszedł z Sony trafiła się okazja, aby zabrać go na nasz pokład."

Z racji tego, iż wspomina się o spokojnej pracy nie należy spodziewać się szczególnie szybkiej premiery. Jeśli jednak oznaczać będzie to interesujący i dopracowany tytuł to nie mamy nic przeciwko takiemu obrotowi sprawy.

Źródło: videogamer, avgjoegeek

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nodi9899
  4
  No i gitara.
  • avatar
   pawluto
   1
   Media mówią że Titanfal jest rewelacją zaś gracze zupełnie odwrotnie...
   Chyba nawet producent zauważył że gracze nie dali się aż tak nabrać na recenzje w mediach...
   • avatar
    Hedrox
    0
    Titanfall sprawił, że będę wyczekiwał jakiś kolejnych informacji o tym nad czym pracuje Respawn. Jak na pierwszy tytuł wyszło im naprawdę nieźle. A pewnie będzie jeszcze lepiej.
    • avatar
     prime27pl
     0
     Byle znowu botów nie dali .