Gry komputerowe

Każdy może już zagrać w Royal Quest

przeczytasz w 1 min.

Ruszyły otwarte beta testy gry Royal Quest. Przy okazji Cenega podsumowuje zakończone już zamknięte testy.

Royal Quest

W grudniu ubiegłego roku ruszyły zamknięte beta testy polskiej wersji gry Royal Quest – pierwszego projektu MMO firmy Cenega. Teraz szansę na przedpremierowe zagranie otrzymują wszyscy – wystartowały bowiem testy otwarte.

Royal Quest to nowa, darmowa gra fantasy MMORPG studia Katuri Interactive, mającego na swoim koncie między innymi King’s Bounty. Duży świat oraz zaawansowany system rozwoju postaci i rzemiosła, jak i specyficzny klimat – to wszystko sprawiło, że w Rosji tytuł ten cieszy się bardzo dużą popularnością. Teraz, dzięki współpracy firm Cenega oraz QLOC udało się stworzyć polską wersję. 

O tym jak wyszło od połowy grudnia przekonać mogli się szczęśliwcy, którzy załapali się na zamknięte beta testy gry. Nam także udało się zagrać, a o wrażeniach możecie przeczytać w teście Royal Quest (beta) – prawie jak królewska przygoda. Teraz uruchomiony został wreszcie serwer gry dostępny dla każdego.

Co warte zaznaczenia, po zakończeniu otwartych testów gry Royal Quest, ani konta, ani postacie nie zostaną zresetowane. Oznacza to, że wszystkie zdobyte przedmioty oraz poziomy doświadczenia, jak i gildie i zamki pozostaną w rękach graczy.

Przy okazji twórcy postanowili podsumować zakończone już zamknięte beta testy gry. Jak się okazuje, łącznie w świecie Aury gracze spędzili niemal 140 tysięcy godzin. W tym samym czasie testerzy przez 2000 godzin dopracowywali polską lokalizację liczącą 300 tysięcy słów. Firma Cenega opublikowała także okolicznościową infografikę:

Royal Quest beta infografika

Źródło: Cenega, Royal Quest

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ADiS_
  1
  Współczuje każdemu kto poświęca swój czas na tak tragiczne MMORPG jak to.. ja dobiłem do 6 lvl'a i stwierdziłem że to jakiś żart.
  • avatar
   apalen
   0
   "Bede grau..."
   • avatar
    Konto usunięte
    -2
    "Co warte zaznaczenia, po zakończeniu otwartych testów gry Royal Quest, ani konta, ani postacie nie zostaną zresetowane. Oznacza to, że wszystkie zdobyte przedmioty oraz poziomy doświadczenia, jak i gildie i zamki pozostaną w rękach graczy." - Hłe hłe; Nioach Nioach

    Dobry żart! Było na stronie RoyalQuest wyraźnie napisane, że wsio zostanie przywrócone do stanu pierwotnego po zamkniętej becie. Tak się stało! Wczoraj, logując się na swoje konto, można było otrzymać nagrodę za udział w Beta Testach, natomiast całą przygodę zaczynamy od nowa - bez postaci, Royali i innych bajerów. Pozdrawiam :)
    • avatar
     eryk1310
     0
     pierwsze słysze o tej grze :) ja tam wole dalej bitwy morskie w AC4 i czekam na Thief :)