Gry

Ruszają testy Age of Empires Online

przeczytasz w 1 min.

Kolejna część słynnej serii Age of Empires weszła w fazę betatestów.

 Warto przeczytać:
 

Niestety w chwili obecnej są one dostępne wyłącznie dla wyselekcjonowanej grupy graczy. Pocieszeniem może być jednak fakt, że sytuacja świadczy o względnej gotowości gry do zaprezentowania jej światu. A przede wszystkim - zapisy są wciąż otwarte i nic nie szkodzi na przeszkodzie, by w ostatniej chwili wspomóc testujących. Podstawowe wymogi to ukończony 18 rok życia i miejsce zamieszkania: USA lub Europa.

Tym razem koncepcja gry jest nieco inna, ponieważ Microsoft skupił się na edycji sieciowej i troszkę mniej poważnym podejściu do tematu. Wiele elementów rozgrywki zostało uproszczone i dostosowane do trybu dla wielu graczy, sama aplikacja zyska też cechy typowe dla trybu MMO.

Age of Empires Online ma być darmowe, jednak twórcy zdecydowali się na model zarabiania poprzez "mikropłatności". Tym samym będziemy musieli opłacić różne dodatkowe opcje, bez których - w dluższej perspektywie - zabawa przeważnie niestety nie ma większego sensu. 

Źródło: 1UP

Polecamy artykuły:  
PlayStation Move - poznaj magiczną różdżkę Sony
Test 16 coolerów - który schłodzi najlepiej?
Premiera: więcej rdzeni i megaherców od AMD

 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bandyto3xx
  0
  Jakiś czas temu zapisałem się do Beta testów i niestety wciąż nie wiem gdzie pobrać tą grę :/
  • avatar
   Diana Socha
   0
   jupiiii nareszcie xD
   • avatar
    Szymon331
    0
    Hm, ograniczenie 14-16 lat bym zrozumiał ale 18? Dziwne.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Co ten microsoft odpier***a żeby to gówno sciągnąc trzeba się tyle namęczyć... zal, a i tak ta gra wygląda jak stolec. Nie ma to jak wcześniejsze age of empires, to co ejst teraz to hała. Czekałem 6 lat na nowe AOE a tu takie gówno :(