• benchmark.pl
 • Gry
 • Ryse: rewolucyjna i brutalna gra akcji Cryteka na Xbox 360 jeszcze nie teraz - nowe informacje
Gry

Ryse: rewolucyjna i brutalna gra akcji Cryteka na Xbox 360 jeszcze nie teraz - nowe informacje

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze sobie poczekamy

Są gry, które powstają w ciszy i spokoju, mimo, że w momencie premiery mają szansę na naprawdę spory sukces. To tego typu produkcji zaliczyć trzeba chyba Ryse.

Grę zapowiedziano już dawno i od początku wiadomo było, że powstaje ona z myślą o konsoli Microsoftu. Wszyscy cały czas myśleli, że pojawi się ona na Xboxa 360. Ostatnie plotki o przyszłorocznej premierze jego następcy i ujawnione właśnie informacje o możliwej dacie pojawienia się Ryse zmuszają do głębszego zastanowienia się.

Ryse gra Xbox Kinect

Wszystko to przez wypowiedź Phila Spencera z Microsoft Studios. Jasno dał on do zrozumienia, że przygotowywana przez Cryteka gra Ryse jeszcze długo się nie pojawi. Czyżby był to zatem tytuł, w który zagrają właściciele nowego Xboxa?

"Ryse jest nadal w budowie i podąża w dobrym kierunku. Obecnie skupiamy się jednak najbardziej na najbliższych 12 miesiącach, a w nich nie ma miejsca na ten tytuł."

O samej grze nie wiadomo wiele, ale to co zostało ujawnione wystarcza, by oczekiwać od niej naprawdę interesującej rozgrywki. Już sama akcja osadzona w starożytnym Rzymie ogarniętym brutalnymi walkami o przejęcie władzy brzmi ciekawie. Poza tym za grę odpowiada Crytek i to pozwala mieć nadzieję na ładną oprawę wizualną i co najmniej poprawną fizykę.

Ryse gra xbox kinect sterowanie

Dodając do tego jeszcze rozbudowane sterowanie za pomocą kontrolera Kinect szykuje się naprawdę dobra zabawa. Z uwagi na to, że każdy cios zadawany ma być "własnoręcznie", to przy grze będzie można się solidnie zmęczyć.

Pewne jest, że jeśli wyglądałoby to tak, jak na pierwszym (swoją drogą dość starym już) trailerze, to Ryse ma spore szanse na sukces.Więcej o grach:

Źródło: gamespot, gamer.ru, gamezone, youtube

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  3
  podobno Crytek i EA w ciągu dekady zamierzają przerzucić się na free2play z mikropłatnościami - to byłby totalny dół EA i Cryteka (a szkoda bo lubię gry Crytek), zamiast gier zaczynają myśleć o wirtualnym hipermarkecie, mnie f2p z mikropłatnościami strasznie irytuje bo to już nie jest gra tylko bazar
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Rewolucyjna? mialem nazieje ze zobacze cos czego jeszcze nie widzialem ale taka gra jest juz i na kinecta i na move wiec jaka rewolucja?
   Swoja droga ciekawe czy lagi kinecta beda zabijaly gracza :P
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Kinect sam od siebie nie ma lagów. Jeżeli gra jest dobrze zrobiona to lagów nie uświadczysz. Jako przykład podam Rise of Nightmares i Star Wars Kinect. RoN jest dobrze zrobiona i nie ma ŻADNYCH lagów,natomiast SW jest grą koszmarnie wykonaną i kinect nie wykrywa 75% ruchów. Mówicie: kinect to, kinect tamto, a tak naprawdę za lagi odpowiadają producenci gier.