• benchmark.pl
 • Gry
 • Samodzielne wydanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered potwierdzone
Gry

Samodzielne wydanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered potwierdzone

przeczytasz w 1 min.

Sprzedaż Call of Duty: Modern Warfare Remastered ruszy już 27 czerwca, przynajmniej w przypadku wersji na PlayStation 4.

Activision potwierdziło to, czego większość graczy tak naprawdę się spodziewała. Do sprzedaży trafi samodzielne wydanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Propozycja ta przygotowana została jako dodatek dla osób sięgających po Call of Duty: Infinite Warfare. Mowa o odświeżonej wersji (poprawione tekstury, animacje, cienie, dźwięki) bardzo udanej odsłony serii, a zatem można przypuszczać, że znajdą się chętni na zakup. Chociaż wydatek będzie odczuwalny. Cenę ustalono na 40 dolarów, a dodatkowo nie obejmuje ona pakietu Variety Map Pack.

Premierę zaplanowano na 27 czerwca, a zatem nie trzeba będzie już długo czekać. Przynajmniej jeśli chodzi o wersję na PlayStation 4, ponieważ to właśnie jej dotyczy wymieniona data. Call of Duty: Modern Warfare Remastered wydane zostanie także na Xbox One i PC, ale tu trzeba będzie liczyć się z drobnym poślizgiem.


Źródło: Call of Duty

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  19
  To już są kpiny....

  40$ za Remastered i to bez paczki map która pewnie będzie za 15-20$. Czyli jak zarobić 3 razy na tej samej grze. Nie ma co Activision przechodzi samo siebie.
  • avatar
   deton24
   6
   Już wersja Legacy podobno bywała taniej.
   • avatar
    Pószek okrószek
    2
    Jak to bywa w MW, drętwa animacja i postacie ''ze skały''.
    • avatar
     gacek585
     2
     Z ceną to ładnie przegięli :/