Mobile

Nowy Galaxy Gear z systemem Tizen?

przeczytasz w 1 min.

Wątpliwości zostaną rozwiane już wkrótce.

Galaxy Gear 2 system Tizen

Nikt nie ma chyba wątpliwości, że producenci urządzeń mobilnych zaczęli ostatnio lansować modę na inteligentne zegarki. Nie jest też tajemnicą, iż sygnał ku temu dał Samsung. Niestety dla koreańskiego producenta jego pierwszy tego typu produkt - Galaxy Gear nie wzbudził dużego zainteresowania. Mimo tego lada chwila poznamy nowy model, na temat którego pojawiły się teraz kolejne informacje.

Wedle USA Today nowy SmartWatch pracować miałby pod kontrolą systemu Tizen. Już od dłuższego czasu to właśnie Samsung w największym stopniu pracuje nad jego rozwojem, najprawdopodobniej zbliża się czas premiery pierwszych urządzeń pracujących pod kontrolą tej platformy, ale czy rzeczywiście może ona pojawić się w Galaxy Gear?

USA Today powołuje się na wiarygodne źródła, których jednak nie zdradza. Samsung rzeczywiście może chcieć rozpocząć promowanie systemu Tizen, ale historia pokazuje, iż wybić się z nową platformą mobilną jest naprawdę trudno. Być może producent liczy zatem, iż w przyszłości da on inteligentnym zegarkom większe możliwości niż Android.

Wątpliwości zostaną rozwiane już wkrótce, ponieważ Galaxy Gear ma zostać zaprezentowany na targach MWC 2014.

Źródło: engadget

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Łukasz9365
  4
  szajsung
  • avatar
   oolloo
   0
   Nie kupujcie nic z Tizenem! Samsungowi znudzi się za chwilę nowy system i przestanie go wspierać. Kupiłem telefon na badzie z ciekawości i po tym co zrobił Samsung - nie kupię już nigdy więcej jego urządzeń.