Smartfony

Samsung Galaxy Note 3 i Samsung Gear mogą zostać pokazane już 4 września

z dnia 2013-08-04
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Tak głośne wydarzenie jak premiera Galaxy Note 3 to doskonała okazja by jednocześnie zainteresować szerszą publikę nowym gadżetem.

Samsung Gear smartwatch przecieki

Premiera Galaxy Note 3 zbliża się coraz większymi krokami. Najnowsze doniesienia sugerują, że może odbyć się ona nieco wcześniej niż zapowiadano, a dodatkowo producent wykorzysta ją do wypromowania kolejnego swojego produktu.

Nie ulega wątpliwości, że konferencja, na której po raz pierwszy zobaczymy Galaxy Note 3 będzie wydarzeniem bardzo ważnym dla całej branży. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że urządzenie to ostanie zaprezentowane na wrześniowych targach IFA. Teraz koreańskie źródła donoszą, że Samsung planuje zorganizować konferencję dzień przed ich rozpoczęciem, a wiec 4 września. Dodatkowo, prócz Galaxy Note 3 pokazać ma jeszcze jeden swój nowy gadżet.

Tym miałby być Samsung Gear. Pod nazwą tą kryje się SmartWatch, a więc tzw. inteligentny zegarek, o których w ostatnim czasie robi się coraz głośniej. Ambitne plany ma na tym polu np. Sony, ale również Samsung chce pokazać tutaj swoje możliwości.

Tak głośne wydarzenie jak premiera Galaxy Note 3 to doskonała okazja by jednocześnie zainteresować szerszą publikę nowym gadżetem. Samsung jest zresztą mistrzem autopromocji i byłoby aż dziwne, gdyby nie powiązał obydwu prezentacji.

Źródło: techradar, knowyourmobile

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No nic teraz juz pozostaje tylko czekac i przekonac sie z czego bedzie skladac sie n3 i jak to bedzie smigalo ale i tak jestem na kupnie ;)
  Zaloguj się
 • avatar
  Moze ten "Gear" bedzie wodoodporny jesli sie Samsung postara, ale znajac zycie bedzie taka karta gwarancyjna jak w przypadku S4 Active :P
 • avatar
  Ale co mi da ten zegarek. Przecież nie przytknę go do ucha. Będzie konieczność przyłożenia dużego Note III lub założenia headset.
  Gdyby taki zegarek, był jak bransoletka z możliwością szybkiego zdjęcia i założenia na ucho lub wykorzystania jako klasyczny telefon to rozumiem.
  Zaloguj się
  -1