Tablety

Samsung Galaxy Note III bez elastycznego ekranu - prezentacja we wrześniu na targach IFA

przeczytasz w 1 min.

Rąbka tajemnicy w jednym z ostatnich wywiadów uchylił Shin Jong-Kyun, szef działu mobilnego Samsunga.

Samsung Galaxy Note III smartfon prezentacja targi IFA

Samsung bardzo długo trzymał wszelkie informacje dotyczące Galaxy Note III w tajemnicy. Przecieków było mnóstwo, ale cały czas brakowało jakichkolwiek konkretów ze strony producenta. Wreszcie się to jednak zmieniło.

Rąbka tajemnicy w jednym z ostatnich wywiadów uchylił Shin Jong-Kyun, szef działu mobilnego Samsunga. Wśród pytań, jakie mu zadano pojawiły się bowiem te dotyczące interesującego nas Galaxy Note III. Okazuje się jednak, że jeszcze trochę na niego poczekamy. Nowy Galaxy Note zaprezentowany zostanie bowiem dopiero podczas wrześniowych targów IFA.

Nie są to jednak jedyne informacje, jakie zostały ujawnione. Przecieki sugerowały, że Galaxy Note III może zostać wyposażony w elastyczny ekran. Zostało to jednak zdementowane, bo jak stwierdził Shin Jong-Kyun, na ich stworzenie potrzeba po prostu więcej czasu

Czego zatem się spodziewać? Urządzenie wyposażone zostanie w 5,9" ekran AMOLED, na którym na 99,9% wyświetlany będzie obraz w rozdzielczości Full HD. Nieoficjalnie cały czas mówi się także o procesorze Exynos 5 Octa, 2 lub nawet 3 GB pamięci RAM i kamerach 13 oraz 2 Mpix.

Czekamy zatem do września. Wątpliwe, by producent mógł zaskoczyć czymś szczególnym, ale miejmy nadzieję, że Galaxy Note III nie rozczaruje i specyfikacja nie będzie słabsza o tej, którą sugerują przecieki.

Źródło: vr-zone, thedroidguy

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Eh, a tak fajnie się to na tych reklamach oglądało. Ogromny ekran który można było zwinąć i mieć naprawdę maleńkie urządzenie w kieszeni.

  No nic, może Note IV albo Note V...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "na którym na 99,9% wyświetlany będzie obraz w rozdzielczości Full HD". Możecie to rozwinąć? :)