Telewizory

Samsung odświeży swój system Smart TV? Jest wideo

przeczytasz w 1 min.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przyszłoroczne telewizory Samsung Smart TV doczekają się odświeżonego interfejsu.

Już za dwa tygodnie, podczas targów CES 2017, firma Samsung zaprezentuje swoje najnowsze telewizory. Ponownie zastosowany zostanie w nich platforma Smart TV oparta na systemie Tizen, który jak dotąd świetnie zdaje egzamin. Niewykluczone jednak, że tym razem czeka nas swego rodzaju wizualna rewolucja.

Niewiele można zarzucić systemowi Smart TV Tizen w kwestii funkcjonalności, a i interfejs użytkownika jest raczej oceniany pozytywnie. Nieoficjalne źródło (a konkretnie serwis TizenExperts) podaje jednak informację, że ten ostatni mógł zostać solidnie przebudowany na potrzeby przyszłorocznej linii telewizorów.

Samsung Smart TV 2017 aplikajce

W modelach Smart TV firmy Samsung na rok 2017 pojawić ma się nowa wersja systemu Tizen, która ma zapewniać bardziej intuicyjną obsługę, a jednocześnie lepiej pasować do dużych ekranów. Nawigacja pomiędzy poszczególnymi funkcjami ma być prostsza i szybsza dzięki nowemu Szybkiemu Menu. Wszystkie treści multimedialne zaś mają być dostępne w jednym miejscu. 

Samsung Smart TV 2017 multimedia

Z informacji przekazanych przez TizenExperts wynika też, że nowa wersja systemu będzie bardziej podatna na wszelkiego typu modyfikacje. Będzie można między innymi zmienić położenie menu i poszczególnych ikonek na ekranie. Co więcej, cała ta personalizacja ma być prosta, szybka i zupełnie bezproblemowa.

Serwis TizenExperts ma nawet filmik przedstawiający wszystkie te nowości. Możecie go obejrzeć poniżej:

Czy to wszystko prawda okaże się najpewniej już za dwa tygodnie. A jak ocenialibyście te zmiany?

Źródło: TizenExperts

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  8
  Jakbyś miał porządny TV SMART to byś nie narzekał, w moim samsungu z linii KS 2016 rok, smart śmiga tak szybko że sam byłem zaskoczony, usypianie systemu który wzbudza się w 2s też robi wrażenie, do tego odtwarzanie plików VIDEO niemalże w każdym formacie, jeszcze nie trafiłem na taki którego nie mogłem odczytać, 4K bitrate 120mbps, 10bit hevc, nie jest dla niego wyzwaniem.

  Więc jak widzisz smart smartowi nierówny.

  • avatar
   Konto usunięte
   -9
   Ktos w ogole uzywa tych mułowatych funkcji smart tv?
   • avatar
    shirase
    0
    Tyle w nim tych appsów, że zaczynam się zastanawiać, czy system obsługuje jeszcze tak prozaiczną czynność jak zmiana kanału. A może nikt już nie ogląda telewizji na telewizorze? ;)