Telewizory

Telewizory Samsung QLED TV w akcji „satysfakcja gwarantowana”

przeczytasz w 1 min.

Jeśli telewizor Samsung QLED TV nie przypadnie ci do gustu, możesz zwrócić go w ciągu 30 dni – nie trzeba kupować kota w worku.

Rodzina QLED TV jest promowana przez firmę Samsung hasłem „Obraz jutra”. Aby go zobaczyć trzeba jednak (co zrozumiałe) sporo wydać – co najmniej 7,5 tysiąca złotych. Producent jest jednak przekonany o tym, że warto – do tego stopnia, że organizuje akcję, w ramach której niezadowoleni klienci mogą zwrócić telewizor w ciągu 30 dni od momentu zakupu.

Nie musisz kupować kota w worku – zdaje się mówić Samsung, który twierdzi, że jego telewizory QLED to satysfakcja gwarantowana. Akcja polega na tym, że (w wybranych sklepach) możemy nabyć odbiornik i jeśli uznamy, że nie spełnia on jednak naszych wymagań, możemy go zwrócić i otrzymać z powrotem pieniądze. Promocją objęte są egzemplarze kupione do 29 września tego roku.

Korzystając z okazji, warto przypomnieć, czym telewizory QLED cechują się według ich producenta. Są to mianowicie trzy cechy: wysoka jakość obrazu (dzięki 10-bitowym panelom, kropkom kwantowym, rozdzielczości 4K, obsłudze HDR i licznym autorskim technologiom), nienaganna stylistyka oraz szeroka funkcjonalność „Smart” (za sprawą intuicyjnej platformy Smart Hub, która daje dostęp do licznych aplikacji, pozwala z nich wygodnie korzystać oraz usprawnia obsługę samego telewizora).

Szczegóły i regulamin akcji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Źródło: Samsung

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kabat
  2
  Samsung spoko telewizory ale do granicy ceny OLEDów, gdzie zaczyna się OLED tam Samsung nie ma już racji bytu, olali segment tv, wciskają starą technologię z dopiskiem "Q" i marketingiem. Żeby nie było sam mam szajsunga i jestem z niego zadowolony ale to był tv za 3,5 k ze 120 hz matrycą VA, w tej chwili od 4800 zł zaczynają się oledy od LG w 55 calach i to jest granica dla samsunga.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Następna seria będzie zagięta nie tylko w poziomie ale też w pionie.
   • avatar
    pkakol91
    0
    Absurdalnie bezsensowny zakup. Większość testów potwierdza, że ledy od Sony oferują lepszy obraz, albo jeżeli ktoś się nie boi wypaleń tv oled (lg, philips lub troche droższe sony i panasonic).
    • avatar
     Lucy45
     0
     Mnie jakoś ostatnio przekonuje bardziej telewizja online - https://www.inea.pl/superdodatki/dla-ciebie/online-tv Nie mam w domu telewizora więc po prostu odpalam na kompie, może za jakiś czas kupię ale wiadomo to jednak jest spory wydatek a nie warto kupować byle czego