RTV

Samsung Smart TV z nową aplikacją VoD

przeczytasz w 1 min.

W katalogu znajdują się zarówno płatne (od kilku do kilkunastu złotych za film), jak i bezpłatne materiały w jakości HD.

VoD.pl

Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mogą już korzystać z nowej, odświeżonej wersji aplikacji VoD.pl, która została teraz ujednolicona z edycjami mobilnymi i wersją przeglądarkową.

Platforma VoD.pl to ponad 8 tysięcy filmów fabularnych i dokumentalnych, krótko- i długometrażowych bajek oraz popularnych seriali. W katalogu znajdują się zarówno płatne (od kilku do kilkunastu złotych za film), jak i bezpłatne materiały w jakości HD.

Serwis VoD.pl jest zróżnicowany gatunkowo, ale o tym, czy warto korzystać z tej platformy przekonać możemy się jedynie, tak jak w przypadku innych tego typu usług, przeglądając jej katalog.

Platforma VoD.pl umożliwia również kontynuowanie na ekranie telewizora seansu rozpoczętego na urządzeniu mobilnym lub komputerze i odwrotnie. 

„Telewizor w najbliższych latach stanie się najpopularniejszą platformą dla serwisów typu VoD, dlatego zamierzamy skoncentrować swoją uwagę na tym segmencie. Chcemy być obecni na najpopularniejszych platformach sprzętowych i w najpopularniejszych ekosystemach TV” – mówi Marcin Hajek, szef VoD.

Źródło: Samsung

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wiktorjanus9
  1
  Oby to było coś, bo, przynajmniej w moim, smart TV dużo aplikacji było raczej ciekawostkami niż w pełni funkcjonalnym oprogramowaniem.
  • avatar
   Fiona
   1
   Filmy klasy Z lecące na stacjach typu Mango...

   Nie oczekuje nowości, ale choćby przed 30 laty były fajne filmy, a nie latające rekiny, czy skaczące pomidory...


   Nędza jednym słowem..