Tablety

Samsung szykuje konkurenta dla Microsoft Surface?

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że koreański producent ma w planach kolejne ciekawe urządzenie.

Samsung

Seria Microsoft Surface zaczyna wyrastać na wzór do naśladowania. Podobne propozycje ma w swojej ofercie coraz więcej producentów i wygląda na to, że wkrótce dołączy do nich także Samsung.

Twierdzi tak Evan Blass, szerzej znany jako @evleaks. Już nie raz okazywał się źródłem bardzo trafnych informacji, a zatem nie ma podstaw, aby wątpić także w te najnowsze. Skoro tak, dość szybko doczekać powinniśmy się premiery Galaxy Tab Pro S.

Ma być to tablet z ekranem o sporej, najprawdopodobniej 12-calowej przekątnej, którego dzięki dedykowanej klawiaturze zmienić można będzie w małego laptopa.

Galaxy Tab PRO S przeciek

Urządzenie pracować ma pod kontrolą systemu Windows 10. Niestety pozostała specyfikacja jest na ten moment zagadką, chociaż spodziewać można się, że będzie ona bardzo mocna.

Źródło: theverge

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Snack3rS7X
  0
  "Już nie raz okazywał się źródłem bardzo trafnych informacji, a zatem nie ma podstaw, aby wątpić także w te najnowsze. " Już nie pierwszy raz czytam taki tekst, non stop to samo, zero pomysłu, tylko kopiuj, kopiuj, kopiuj. Ten Evan Blass to jakaś prawda objawiona że na Niego się wszyscy powołują czy jak?
  • avatar
   ifeelveryblah
   0
   Jaki brzydki.
   • avatar
    BluePandoraBox
    0
    oby pozwalał na jakąś naprawę,
    Surface jest jak fajtaby - przylutowane co się dało do płyty a obudowa nie jest skręcona a na klej
    może sobie wyglądać świetnie ale z jednorazówek to wybieram głównie gumki :E