Smartfony

„Witaj piękny! Żegnaj stary” - Samsung zachęca do sięgania po Galaxy S8 i Galaxy S8+

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Oddaj stare urządzenie, za które otrzymasz zwrot gotówki. Przy zakupie Galaxy S8 lub Galaxy S8+ odzyskać można najwięcej.

Smartfony coraz bardziej kuszą nas atrakcyjnym wyglądem i mocnymi specyfikacjami. Niestety często problemem okazują się wysokie ceny i dlatego też mile widziane są promocje oraz akcje, dzięki którym możemy nieco zaoszczędzić. Samsung zachęca do sięgania po Galaxy S8 lub Galaxy S8+ hasłem „Witaj piękny! Żegnaj stary”.

Kryje się pod nią idea, dzięki której oddać można swoje stare urządzenie i tym samym uzyskać zwrot gotówki. Wyceną zajmie się firma AsGoodAsNew Gmbh, a w zależności od stanu smartfona użytkownik może za niego otrzymać maksymalnie 2400 złotych. W przypadku zakupu Galaxy S8 / Galaxy S8+ do danej kwoty dodane zostanie 250 złotych.

Jak skorzystać z gratisu? Po zakupie jednego z wymienionych modeli wystarczy uruchomić aplikację Samsung Members i zalogować się do niej swoim kontem Samsung. Następnego dnia kalendarzowego po aktywacji nowego Galaxy S8 / Galaxy S8+, w sekcji „Korzyści” wyświetli się banner promocyjny. Klikając w niego użytkownik będzie mógł pobrać kupon, dzięki któremu wycena jego starego urządzenia zostanie podniesiona o 250 złotych.

 

Galaxy S8 promocja

Zainteresowani całą akcją udać powinni się na specjalnie przygotowaną stronę, na której znaleźć można między innymi dokładny regulamin czy formularz wyceny starego smartfona.

Po zakończeniu wszystkich kroków użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny starego urządzenia wraz z dokumentami dla kuriera. Kurier odbierze stare urządzenie i jeśli przejdzie ono pozytywną weryfikację z podanymi informacjami, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe. W przypadku wystąpienia rozbieżności, podejmowane będą próby przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia.

Źródło: Samsung

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Coperfield
  Samsunga Galaxy S7 z całym wyposażeniem i w idealnym stanie, system wycenił na nieco ponad 1000zł... Śmiech na sali.
  8
 • avatar
  deel77
  Galaxy S5 - 117 zł (w pełni sprawny, nie uszkodzony ekran, bez simlocka z dobrą baterią i ładowarką) ... hmmmm... za chwilę nowy iphone i okres świąteczny, więc pozdrawiam "gieniuszy marketinga" świetna anty kampania !!!!

  S8 z pozbyciem się S5 u partnera akcji - 3282 zł
  S8 w innym sklepie - 2800 zł
  5
 • avatar
  vegasnight9
  Kolejna "promocja" dla jeleni. Ci geniusze od marketingu naprawdę myślą że ludzie to stado baranów :/
  5
 • avatar
  Melman1980
  Ci Geniusze nie myślą, że ludzie to stado baranów tylko są pewni, że znajdą się Janusze, którzy skorzystają z tej promocji :)
  3
 • avatar
  kokosnh
  *Cena sprzedawanego smartfonu uzależniona jest od modelu, wieku i stanu urządzenia. Cena ustalana jest indywidualnie przez Partnera promocji, w oparciu o wskazane przez niego kryteria. Kwota określona przez Partnera promocji zostanie powiększona o kwotę 250 zł uzyskaną z vouchera otrzymanego w Aplikacji Samsung Members. Wskazana kwota jest najwyższą ceną, za jaką Klient może sprzedać urządzenie. Promocja trwa od 11 września do 31 października 2017 roku lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery.
  2
 • avatar
  JSTMB
  Telefon za ponad 3k? Nie dzięki, no chyba że ktoś jest bogaty to proszę bardzo
  1
 • avatar
  wiktorn86
  Albo niech zrobią salony do których będzie można zanieść taki telefon i wymienić na pieniądze. Zupełnie nowa, niespotykana dotąd koncepcja biznesowa. Proponuję nazwać ją "lombard".
  1
 • avatar
  anzlew
  Xperia Z3 Compact. W pełni sprawna, w idealnym stanie: bez Simlocka - 538PLN; z Simlockiem - 1,82PLN. Nieźle się uśmiałem.
  1