Gry

Gameplay z Sea of Thieves - piraci w kooperacji

przeczytasz w 1 min.

Tylko współpracując można się wzbogacić w pirackiej grze sieciowej studia Rare, czyli Sea of Thieves. Na nowym filmiku wygląda to naprawdę dobrze.

Po tym, jak skasowana została gra Scalebound firma Microsoft straciła jedną z perełek. Od razu jednak zapowiedziała, że ma w zanadrzu jeszcze kilka innych ciekawych produkcji, którymi chce w tym roku zadowolić graczy. Jednym z wymienionych tytułów było Sea of Thieves i właśnie teraz możemy się mu przyjrzeć.

Pirackie MMO ikonicznego studia Rare to jedna z najważniejszych tegorocznych premier na Xbox One (i PC). Gracze wcielą się w morskich poszukiwaczy przygód, którzy będą tworzyli załogi i walczyli z wrogimi korsarzami. Gra wyróżniać ma się ponadprzeciętnie dużym poziomem swobody, a kluczem do sukcesu ma być wzajemna interakcja i to właśnie na kooperacji skupili się twórcy w nowej opowieści wideo z cyklu „Inn-side Story”.

Na czym ta kooperacja będzie polegać? Ano jak w życiu – każdy będzie miał swoje zadanie. I gdy, na przykład, udamy się na poszukiwania skarbów, jeden z graczy będzie prowadził zgraję do celu, drugi i trzeci zajmie się brudną robotą, czyli kopaniem, czwarty będzie przygrywał dla otuchy na skrzypcach, a piąty stanie na czatach.

Twórcy nie ukrywają, że chcą, by to gracze tworzyli własne pirackie opowieści, grając w Sea of Thieves. Co ważne, nie zamierzają ich pomysłowości w żaden sposób ograniczać.

Źródło: Rare

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mkozlowski
  1
  Pomysł jest potężny, niech do samej idei dorobią ręce i nogi i będziemy mieli perełkę. Zakładam, że samo poszukiwanie skarbów i ochrona szybko się znudzi. Świat będzie musiał być zapełniony questami wszelakiej maści inaczej gra okaże się tylko ciekawostką.
  • avatar
   klakier33
   -3
   Dno f2p , dobre dla uzytkownikow XONE .
   • avatar
    raffal81
    0
    Czekam, czekam i w końcu się chyba doczekam ;]]]]