Gry

Pirackie Igrzyska, czyli nowy film z Sea of Thieves

przeczytasz w 1 min.

Pirackie Sea of Thieves będzie jedną z tych gier, w których spotkają się ze sobą gracze pecetowi oraz ci, którzy bawią się na Xboksach.

Sea of Thieves połączy graczy komputerowych i tych, którzy do zabawy wykorzystują konsole Xbox One. Nowy materiał pozwala rzucić okiem na to, jak prezentuje się w tym przypadku taka rozgrywka wieloplatformowa.

Ekipa Rare, która czuwa nad rozwojem tej gry sieciowej, opublikowała zapis rozgrywki przedstawiający na pozór niewinne spotkanie piratów. Niektórzy połączyli się z serwerem na pecetach, inni – na konsolach. W Sea of Thieves nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ drobne opóźnienia nie mają większego wpływu na przebieg rozgrywki. 

Właśnie – rozgrywka. Wideo pokazuje także jak wygląda walka w Sea of Thieves, a prezentuje się ona naprawdę interesująco. Podobnie zresztą jak inne aspekty (przypomnijmy bowiem, że jest to tytuł, który wraz z paczką znajomych pozwoli zasmakować pirackiego życia i odda przy tym sporo swobody). Ci, dla których oprawa wizualna jest ważna, mogą także zwrócić uwagę na to, że i do niej nie można mieć większych zastrzeżeń (chyba że liczy się na realizm). 

Sea of Thieves ma powstawać jeszcze kilka miesięcy i gdzieś w pierwszej połowie 2018 roku powinniśmy doczekać się premiery jej pełnej wersji. Dodajmy w tym miejscu, że jest to jeden z tytułów w programie Xbox Play Anywhere, co oznacza, że płacimy raz, a grać możemy na jednej i drugiej platformie.

Źródło: Rare

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konsole Rzondzom
  0
  Wznoszę protest o nieidentyfikowaniu piratów ze złodziejami. Piractwo to nie kradzież.
  • avatar
   kabat
   0
   Nie wiem czy też tak macie ale ja nie lubię oglądać jak ktoś gra, jest to intymne w mojej ocenie i te miny i zachowania są głupie. Co do samej gry to wydaje się interesująca. Ps. dziwi usuwanie komentarzy, tutaj kolega Kitamo odniósł się do wypowiedzi o piractwie. Jakaś cenzura na benchmark?