Smartfony

Seria Huawei P30 sprzedaje się doskonale - Huawei P30 Pro zyskuje nowe szaty

przeczytasz w 1 min.

Smartfony Huawei już od dłuższego czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Okazuje się, że wyjątkowo wielu powodów do zadowolenia dostarcza producentowi seria Huawei P30.

Huawei P30 sprzedaje się lepiej niż P20 i P10

Przy okazji targów IFA 2019 ujawniono nie tylko nowości w postaci procesorów Kirin 990 i Kirin 990 5G czy słuchawek FreeBuds 3. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że seria Huawei P30 sprzedaje się doskonale. Modele wchodzące w jej skład rozeszły się już w nakładzie przekraczającym 16,5 mln. To wynik rekordowy, a zatem lepszy niż w przypadku serii Huawei P10 czy Huawei P20.

Huawei P30

Dwa nowe kolory Huawei P30 Pro

Producent nie zamierza na tym poprzestawać. Widzi spore szanse na poprawę tego wyniku. Kolejnych klientów mają zachęcać między innymi dwie nowe wersje kolorystyczne Huawei P30 Pro - fioletowa „Misty Lavender” i niebieska „Mystic Blue”. W obydwu górna część obudowy jest wykończona na wysoki połysk, dolna natomiast wyróżnia się matową fakturą odporną na pozostające odciski palców.

W specyfikacji nic się nie zmieniło, a zatem zainteresowanych większą dawką informacji na ten temat zapraszamy do naszej recenzji Huawei P30 Pro.

Źródło: Huawei Mobile

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!