Smartfony

Seria Lenovo Moto wkrótce poszerzy się o nowego smartfona

przeczytasz w 1 min.

W sieci wylądowały pierwsze informacje na temat modelu określanego jako Moto X3. Czym może być tajemnicza nowość?

Lenovo Moto

Seria Lenovo Moto (wcześniej Motorola Moto) cieszy się bardzo dobrą sławą. W tym roku nowych modeli wchodzących w jej skład jeszcze nie zaprezentowano, ale wygląda na to, że wkrótce taki stan rzeczy ulegnie zmianie.

W sieci wylądowały pierwsze informacje na temat modelu określanego jako Moto X3, który dostrzeżony został w bazie Zauba. Zazwyczaj wiąże się to nadchodzącą dużymi krokami oficjalną prezentacją, niestety jednocześnie nie mówi wiele o specyfikacji certyfikowanego urządzenia. Tak jest i tym razem.

Moto X3 Zauba

Poznaliśmy jedynie przekątną ekranu, która powinna wynosić tutaj 5 cali. To zdaje się sugerować, iż nie można mówić o następcy Moto X Play bądź Moto X Style, ponieważ tu wyświetlacz będzie najpewniej znacznie większy.

Również tańsze modele z serii Lenovo Moto cieszą się jednak dużym zainteresowaniem, w związku z czym z dużą uwagą śledzić będziemy doniesienia na temat nadchodzącej premiery.

Źródło: phonearena, zinggadget

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    spooky14
    2
    brakuje telefonów 5 cali z dobrą specyfikacją. Miałem kupować xiaomi mi4c ale w zaistniałej sytuacji poczekam na huawei P9 lite albo właśnie tą motkę