Gry komputerowe

Serial Cleaner - Techland wyda tę nietuzinkową skradankę

przeczytasz w 1 min.

Pulp Fiction świata gier znalazło wydawcę. Jest nim Techland, który zapowiada bogatą edycję pudełkową.

Polska scena twórców gier rozwija się niezwykle dynamicznie. Rodzimi producenci na każdym kroku udowadniają, że kreatywności im nie brakuje, a i warsztat poprawia się z roku na rok. Jedną z ciekawiej zapowiadających się produkcji jest Serial Cleaner – nietypowa skradanka tworzona przez krakowskie iFun4All. Dobra wiadomość jest taka, że tytuł ten właśnie znalazł wydawcę. I to nie byle jakiego, bo produkcją zainteresował się Techland.

Serial Cleaner to dość nietypowa, bo niezwykle dynamiczna skradanka. Oryginalna oprawa wizualna i charakterystyka rozgrywki budować mają tutaj ciekawy klimat, nawiązujący do takich produkcji jak Pulp Fiction czy Fargo. Zadaniem gracza jest oczyszczanie miejsc zbrodni ze śladów tak, by nie dać się złapać przez gliniarzy. Od iFun4All otrzymaliśmy obietnicę interesującej fabuły, przyjemnej mechaniki rozgrywki oraz wielu trybów zabawy, dzięki którym gra długo ma się nam nie znudzić.

Pod koniec września gra Serial Cleaner pojawiła się w programie wczesnego dostępu na platformie Steam. Wygląda na to, że przykuła uwagę firmy Techland, ponieważ ta postanowiła wprowadzić tytuł do swojego planu wydawniczego. Zapowiedziała już, że – podobnie jak ma to miejsce w innych dystrybuowanych przez nią produkcjach – gra doczeka się bogatej edycji pudełkowej. Na szczegóły i datę premiery musimy jednak jeszcze poczekać.

„Pod względem rozgrywki i tematyki Serial Cleaner to powiew świeżości. W Techlandzie lubimy oryginalne i nietuzinkowe tytuły. Staramy się, by do naszej oferty trafiały najlepsze polskie gry, zatem produkcja iFun4all idealnie wpisuje się w naszą misję wydawniczą. Oczywiście gra pojawi się w Polsce w wyjątkowej edycji specjalnej”, powiedział Tomasz Gawlikowski, dyrektor marketingu w Techlandzie.

Źródło: Techland

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!