Gry

Serious Sam 3: tryb co-op na podzielonym ekranie

przeczytasz w 1 min.

Croteam potwierdza, iż Serious Sam3:BFEpozwoli na zabawęczterem graczomna podzielonym ekranie monitora. Tym samym zaspokojony został głód fanów, którzy czekali na potwierdzenie co-op'a od dawna. 

"Fani Serious Sama domagali się trybu kooperacji na naszych forach i dlatego wyszliśmy na przeciw ich oczekiwaniom, a nawet ponad nie. Damy im co-op na 4 graczy. Jedna osobabędzie korzystać zmyszy i klawiatury, podczas gdy pozostałe trzy używać będą padów. Można będzie walczyćrazem wewszystkich12 poziomachkampanii, a także w trybie multiplayer." 
 Jak przystało jednak na tak szaloną grę, również wypowiedzi producentów nie mogą być zbyt poważne. Dlatego w niecodzienny sposób skwitowali oni naciski fanów i decyzję o udostępnieniu trybu kooperacji.

"Tracimymnóstwogotówki natę małąfunkcjępodziału ekranu. Dlaczego nierobiąfilmówdla dorosłychna podzielonym ekranie? Dałoby to dużą oszczędność czasu pod prysznicem!" 
 

Więcej o grach FPS:

Źródło: eurogamer

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  0
  Nie lubię pustych strzelanek, ale jestem ciekaw jak gra się zmieni od czasów 1 i 2
  • avatar
   Szarik_Komputerowiec
   0
   Pamiętam jak grałem kiedyś w poprzednie części, zawsze wkurzały mnie wybuchowe "bolki" bez głowy hehe. Nowy Sam zapowiada się wyśmienicie :)
   • avatar
    Maciej Lewczuk
    0
    Aż mi się łezka zakręciła, gdyż przypomniał mi ten news o grze Hired Guns na Amigę: http://www.youtube.com/watch?v=w1yiAPf0XEA
    • avatar
     SpeedyBang
     0
     Dawno temu kupiłem SS pierwsze starcie, ostatnio grałem w odświeżoną wersję HD, 2 też miałem ale to nie był już ten klimat.

     3 może być powrotem ;] udanym... szkoda że będzie trzeba 3 pady. chętnie podłączyłbym 2 klawiatury i 2 myszki ale niestety nie ma siły jak widać ;).
     • avatar
      specjalized
      0
      coś mi sie wydaje że ktoś grający na myszy zmiażdży padowców
      • avatar
       dysan112
       0
       ciekawe czy dadzą na np. trzy klawiatury i myszki niezła jadka i do tego 50 cali tv i full HD :D