Gry

Serious Sam 3: tryb co-op na podzielonym ekranie

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Croteam potwierdza, iż Serious Sam 3: BFE pozwoli na zabawę czterem graczom na podzielonym ekranie monitora. Tym samym zaspokojony został głód fanów, którzy czekali na potwierdzenie co-op'a od dawna. 

"Fani Serious Sama domagali się trybu kooperacji na naszych forach i dlatego wyszliśmy na przeciw ich oczekiwaniom, a nawet ponad nie. Damy im co-op na 4 graczy. Jedna osoba będzie korzystać z myszy i klawiatury, podczas gdy pozostałe trzy używać będą padów. Można będzie walczyć razem we wszystkich 12 poziomach kampanii, a także w trybie multiplayer." 
 Jak przystało jednak na tak szaloną grę, również wypowiedzi producentów nie mogą być zbyt poważne. Dlatego w niecodzienny sposób skwitowali oni naciski fanów i decyzję o udostępnieniu trybu kooperacji.

"Tracimy mnóstwo gotówki na tę małą funkcję podziału ekranu. Dlaczego nie robią filmów dla dorosłych na podzielonym ekranie? Dałoby to dużą oszczędność czasu pod prysznicem!" 
 

Więcej o grach FPS:

Źródło: eurogamer

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DustEater
  Nie lubię pustych strzelanek, ale jestem ciekaw jak gra się zmieni od czasów 1 i 2
 • avatar
  Szarik_Komputerowiec
  Pamiętam jak grałem kiedyś w poprzednie części, zawsze wkurzały mnie wybuchowe "bolki" bez głowy hehe. Nowy Sam zapowiada się wyśmienicie :)
 • avatar
  Maciej Lewczuk
  Aż mi się łezka zakręciła, gdyż przypomniał mi ten news o grze Hired Guns na Amigę: http://www.youtube.com/watch?v=w1yiAPf0XEA
 • avatar
  SpeedyBang
  Dawno temu kupiłem SS pierwsze starcie, ostatnio grałem w odświeżoną wersję HD, 2 też miałem ale to nie był już ten klimat.

  3 może być powrotem ;] udanym... szkoda że będzie trzeba 3 pady. chętnie podłączyłbym 2 klawiatury i 2 myszki ale niestety nie ma siły jak widać ;).
 • avatar
  specjalized
  coś mi sie wydaje że ktoś grający na myszy zmiażdży padowców
 • avatar
  dysan112
  ciekawe czy dadzą na np. trzy klawiatury i myszki niezła jadka i do tego 50 cali tv i full HD :D