Gry

W Shadow of the Tomb Raider niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku

przeczytasz w 1 min.

Nie dość, że trzeba będzie stawić czoła uzbrojonym żołnierzom organizacji Trinity, w gęstej dżungli czają się też niebezpieczne zwierzęta.

Maszyna promująca Shadow of the Tomb Raider już od kilku tygodni pracuje pełną parą. Publikowanych jest wiele informacji i materiałów wideo. Prócz długich zwiastunów i fragmentów rozgrywki twórcy serwują nam również bardzo krótkie filmiki przybliżające wybrane aspekty zabawy. Przy ostatnim z nich warto się zatrzymać.

Pokazano nam bowiem błyskawiczny przegląd niebezpieczeństw, jakie czekać będą na główną bohaterkę. Mylą się osoby sądzące, iż trzeba będzie stawić czoła jedynie uzbrojonym żołnierzom organizacji Trinity. W gęstej dżungli czają się też niebezpieczne zwierzęta. Co warte zaznaczenia, zarówno na lądzie, jak i w wodzie.


Trzeba też pamiętać o grobowcach. Wprawdzie tutaj nie ma o tym mowy, ale w trakcie ich eksploracji Lara będzie musiała uważać na pułapki.

Premiera Shadow of the Tomb Raider zaplanowana została na 14 września. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

My Shadow of the Tomb Raider już sprawdzaliśmy. Zajrzycie do artykułu, w którym przedstawiliśmy nasze pierwsze wrażenia.

Źródło: Tomb Raider

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  3
  Przeszło się wszystkie części uncharted na konsoli i wcześniejsze tomb raidery na pececie to na pewno nie ominie się i tej pozycji która wygląda bardzo obiecująco pod względem graficznym i fabularnym.
  • avatar
   piotreeeek
   0
   Wrzuce po premierze pare screenów w 4K z XOX bo zapowiada sie graficzny kozak.
   • avatar
    PS5 to smiec
    0
    Na XOX i PC bedzie o wiele lepsza grafa niz na PS4 pro, Taki U4 czy inny gniot jako EX to jest dopiero ponizej oczekiwan.