Gry

Istne szaleństwo puka do drzwi

przeczytasz w 2 min.

Shadow Warrior 3 już za kilka dni zadebiutuje na rynku. Najwyższy czas, by się na to przygotować – obejrzyj 10-minutowy zwiastun rozgrywki, który po brzegi wypełniony jest zwariowaną akcją.

Shadow Warrior 3 – zobacz najnowszy gameplay trailer

Zaledwie kilka dni przed premierą gry Shadow Warrior 3 jej twórcy postanowili poważnie podgrzać atmosferę. W tym celu opublikowali 10-minutowy zwiastun z fragmentami rzeczywistej rozgrywki. Ta jest kolorowa jak zawsze i jeszcze bardziej zwariowana niż wcześniej. Jeśli dynamika i szaleństwo to dla ciebie priorytety, ten tytuł może być absolutnie warty sprawdzenia. Na razie sprawdzić możesz sam materiał – oto on… 

Jeszcze większa swoboda, jeszcze większa dynamika

Historia serii Shadow Warrior sięga roku 1997, kiedy to ukazała się tak właśnie zatytułowana strzelanka studia 3D Realms. Szesnaście lat później za jej odświeżenie wzięli się Polacy z Flying Wild Hog i efekt spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Unosząc się na tej fali, w 2016 roku wprowadzili na rynek pełnoprawną kontynuację i ta również została odebrana pozytywnie – tak przez graczy, jak i recenzentów. Najnowsza, trzecia część to kolejny krok naprzód.

W Shadow Warrior 3 ponownie wcielimy się w Lo Wanga. Ten współczesny ninja musi tym razem zmierzyć się z pradawnym smokiem, który przypadkowo został przywrócony do życia. Powróci znana, niezwykle dynamiczna mechanika rozgrywki. Została jednak zmodyfikowana tak, by jeszcze bardziej emocjonować i dawać jeszcze większą swobodę taktyczną. Istotną różnicą będzie też większa liniowość rozgrywki, która również zapewniać ma większą dynamikę. 

Premiera Shadow Warrior 3 – pozostało do niej już tylko kilka dni

Premiera Shadow Warrior 3 już za tydzień – 1 marca 2022 roku. Równocześnie gra trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4 (oraz Xbox Series X|S i PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności), jak również na komputery osobiste. Niedawno poznaliśmy wymagania pecetowej wersji, które okazały się zaskakująco niskie. 

Źródło: Flying Wild Hog, PlayStation Blog, Eurogamer, informacja własna

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaxDamageDA
  3
  W dwójeczkę zagrywałem się jak szalony i niestety odejście od konwencji looter shooter mnie nie przekonuje. Nikt już nie robi typowych kampanii SP z długimi mapami ala q2. Wszędzie areny i spawnujący się przeciwnicy. Dla mnie to sztuczne wydłużanie rozgrywki i pójście na łatwiznę. Do tego wolne poruszanie i jak zwykle finishery, które po kilku killach już męczą i zabijają płynność rozgrywki. Chciałbym jeszcze kiedyś zagrać w coś pokroju Blood2, q2, half life czy soldier of fortune.
  • avatar
   cochinek
   1
   No nieźle, zrobili z tego Dooma :D
   • avatar
    Pixel
    1
    Co to k.... jest ? Serious Sam Chiński czy Japoński ?
    • avatar
     Stashqo
     0
     Serio? To wygląda jakby Serious Sam z Fortnitem zrobili sobie autystyczne dziecko xD
     • avatar
      Wyczes
      0
      Istnie clickbaitowy tytuł...