Gry PlayStation 4

Shenmue 3 opóźnione i to znacznie

przeczytasz w 1 min.

Shenmue 3 rozrasta się pod wieloma względami. Ma to niestety konsekwencje w postaci przesunięcia premiery o ładnych kilka miesięcy.

Zapowiedziane na E3 2015 Shenmue 3 ucieszyło wielu graczy. Nie bez powodu zresztą udało się wygenerować rekordową zbiórkę funduszy na Kickstarter. Niestety okazuje się, że na premierę trzeba będzie poczekać zdecydowanie dłużej niż początkowo zakładano.

Wydawało się, że Shenmue 3 zadebiutuje pod koniec tego roku. W oficjalnym komunikacie twórcy poinformowali jednak, że planów tych nie uda się zrealizować. Shenmue 3 trafi na rynek w drugiej połowie przyszłego roku, a konkretniejszy termin podany zostanie w późniejszym czasie.

„Dzięki wykorzystaniu nowych technologii byliśmy w stanie odkryć nowe możliwości i sposoby wyrażenia tego, co mamy do przekazania. W wielu aspektach gra staje się większa i piękniejsza niż przypuszczałem. Potrzebujemy w związku z tym więcej czasu aby móc oddać grę w wasze ręce.” - Yu Suzuki


Źródło: ign

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NewUnnamedUser
  1
  Shenmue to była jedna z niewielu gierek, a może nawet i jedyna, której zazdrościłem właścicielom Dreamcasta, sam będąc posiadaczem Playstation. BTW, wtedy czytało się o grach i podziwiało screeny w czasopismach takich jak PSX Extreme czy Playstation (Jeśli chodzi o konsole).
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Who cares