• benchmark.pl
  • Gry
  • Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - mroczniejsza strona Londynu
Gry

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara - mroczniejsza strona Londynu

przeczytasz w 1 min.

Niezwykle klimatyczny zwiastun koncentruje się wokół trudnych wyborów moralnych legendarnego Sherlocka Holmesa.

Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara mrok

Po prezentacji systemu rozwiązywania zagadek, rzucie okiem na przesłuchania i wirtualnej podróży po pięknym i tajemniczym Londynie, firmy Frogwares i Focus Home Interactive opublikowały nowy, niezwykle klimatyczny zwiastun gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara. Zamiast na złożoności spraw do rozwiązania, najnowszy materiał koncentruje się na bohaterach, którzy albo reprezentują mroczniejszą stronę Londynu, albo też zupełnie przez przypadek na nią trafili. Jak podsumowują sami twórcy, „to zwiastun o empatii, winie i karze – nie podejrzanych, ale samego Sherlocka, którego życie kręci się wokół podejmowanych przez niego decyzji”, a które – jak zostało to wcześniej ogłoszone – nigdy nie należą do łatwych.

Zbrodnia i kara ma być najbardziej rozbudowaną grą w historii serii o Sherlocku Holmesie. Obok zaawansowanych systemów przesłuchiwania świadków i zbieraniu poszlak, przygotowano także spore zmiany w kwestii moralności naszego bohatera. Musimy nie tylko podjąć decyzję kto jest winny popełnienia przestępstwa, ale też co z nim zrobić – oddać w ręce policji czy też puścić wolno. Od naszej decyzji zależeć będzie zatem los podejrzanego – możemy skazać niewinną osobę albo wypuścić seryjnego mordercę. Nasz protagonista będzie musiał wziąć za to odpowiedzialność. A konsekwencje mogą być różne.

Do premiery gry Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara pozostały już tylko dwa tygodnie (3 października 2014 roku). Dochodzenia będą mogli wówczas rozpocząć gracze komputerowi, jak i ci posiadający konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. Nowy zwiastun pokazuje, że faktycznie jest na co czekać – zresztą sami zobaczcie:

Źródło: CDP, Focus Home Interactive

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    3
    "Testament" był całkiem całkiem trzeba było mózgownicą ruszyć żeby ją ukończyć;)