Internet

Showmax na 30 dni z butelką Coca-Coli

przeczytasz w 1 min.

Trwa ciekawa, wakacyjna promocja. Wystarczy kupić małą butelkę lub puszkę Coca-Coli, by uzyskać 30 dni dostępu do usługi Showmax. Po tym czasie będziecie już przekonani o tym, czy warto opłacać abonament.

Opowieść podręcznej, Billions, Mr. Robot, Luther, Fargo… Katalog serwisu Showmax obfituje w filmy i seriale, które warto obejrzeć. W te wakacje uzyskanie dostępu do usługi jest prostsze (i tańsze) niż kiedykolwiek wcześniej – wystarczy puszka lub butelka Coca-Coli.

O co chodzi? Ano o to, że trwa wyjątkowa promocja. Do napojów Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Coca-Cola Cherry Zero, Fanta Orange, Fanta Shokata i Sprite w puszkach i mniejszych butelkach (do 1 l) dołączane są kody, które pozwalają na korzystanie z serwisu Showmax przez 30 dni bez żadnych dodatkowych opłat. 

Jeśli kupicie butelkę, 12-znakowego kodu promocyjnego szukajcie pod nakrętką, a jeśli puszkę, to pod zawleczką.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów (najpóźniej do 31 października), a oprócz dostępu do usługi Showmax można też wygrać różne inne nagrody – więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie oraz w regulaminie

Przypominamy też przy okazji, że klienci Play mogą skorzystać z promocji i zyskać 3-miesięczny dostęp do serwisu Showmax bez dodatkowych opłat:

Showmax Play banner

Źródło: Showmax, Woah

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Phurret
  7
  Czyli żart o tym, że showmax niedługo bedzie w paczkach z chipsami, powoli przestaje być żartem :D
  • avatar
   sn00p
   3
   Zastanawiam się co jest bardziej niezdrowe? Coca-cola czy Showmax :)
   • avatar
    PeterMac
    1
    Parodia z tą promocją, zalozylem konto na stronie promocji, podalem kod z nakrętki, wybralem opcję nagrody Showmax 30 dni, wywalilo link z kodem do strony Showmaxa w celu utworzenia konta. Po utworzeniu konta podaniu maila i hasla nic nie ma, zjadlo kod nie wiadomo gdzie. Teraz po wpisaniu go ponownie wywala ze kod zostal juz wykorzystany !!! to jest nabijanie ludzi w butelke. Mam konto 14 dniowe darmowe i tyle, nic nie idzie z tym oglądać bo wywala ze wykup subkskrybcję. NIE POLECAM