Gadżety

SID łączy. W polskich miastach. Kolejny tydzień przed nami

przeczytasz w 2 min.

W Polsce z gospodarską wizytą przebywa SID – przybysz z planety nowoczesnych technologii. 26 września kosmita, wraz z wiernym kotem, rozpoczął podróż po naszym kraju. Razem odwiedzili już 6 miast, teraz w kolejce czeka kolejne 6 przygód! SID przybył do Polski na zaproszenie firmy D-Link jako bohater nietypowej akcji promocyjnej. W ciągu pierwszego tygodnia SID zdążył już porwać Spodek w Katowicach, unicestwić smoka wawelskiego w Krakowie, koronować się na bezprzewodowego króla Polski w Lublinie oraz rozpocząć wykopy II linii metra w Warszawie.

Kosmita zakochał się w Polsce, a Polacy w SIDzie! Spotykani przez niego ludzie pozdrawiają go znakiem \|/, za co SID odwdzięcza się przyjaznym przytuleniem. Zwierzęta czują do niego lekki dystans, ale już do kota nie mają żadnych uprzedzeń. Kosmita z wielkim sentymentem wspomina wrocławskie ZOO, gdzie dostał nawet klatkę na własność! (http://vimeo.com/6778695) Pamięta jak grupa Braci Krishna w imieniu wrocławian zaprosiła go do wspólnego tańca na Rynku. SID z łezką w monitorze przypomina sobie jak został  w Lubinie na Zamku Królewskim koronowany na nowego władcę Polski – SIDa Wielkiego, który to zastał Polskę kablową, a zostawił bezprzewodową. (http://vimeo.com/6821822) Ze strachem w kasku wyświetla mu się obraz ziejącego ogniem Smoka Wawelskiego, którego SID niecne zamiary potraktował gaśnicą. (http://vimeo.com/6802858) Kot za to nie może zapomnieć jak kosmita próbował nim kopać II linię metra w Warszawie.

SID wylądował na Ziemi by wypełnić specjalną misję – połączyć wszystko ze wszystkim. Zdezorientowanym przybyszem zajęła się firma D-Link. Kosmita wybrał się w podróż po 12 polskich miastach. Ze swoim kotem odwiedził już: Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin, Białystok, Warszawę. W planach mają jeszcze: Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Łódź i Poznań. Mimo, że nie znają naszego kraju ani języka, w każdym miejscu próbują zrozumieć Polaków i porozmawiać z nimi. Wszystkie przygody rejestruje kamera, a relacje są dostępne na  stronie www.sid.dlink.pl.

Wszystkie miłe wspomnienia z sześciu polskich miast dodają SIDowi energii do rozpoczęcia nowych przygód. 3 października kosmita rozpoczyna drugą część podróży po Polsce. Wiemy, że będzie próbował przeskoczyć przez płot w Stoczni Gdańskiej, w Porcie w Szczecinie chce odcumować statki, by stały się bezprzewodowe, w Bydgoszczy postara się o dziecko, w Toruniu spróbuje porozmawiać z Ojcem Rydzykiem, w Łodzi poprowadzi wykład z kosmicznej łączności w Filmówce, na koniec, w Poznaniu pojawi się w Fabryce Kabli… by zwiedzić to muzeum.        

Ziemianie mogą nie tylko śledzić przygody SIDa, ale również brać udział w trzech równoległych konkursach: podczas spotkań z SIDem, na stronie www.sid.dlink.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.com. W każdym z miast SID rozdaje nagrody za przywitanie go specjalnym znakiem \|/. Upominkami w konkursach są najbardziej zaawansowane produkty firmy D-Link dla domu (m.in. routery Wireless N, kamery IP, dyski sieciowe) oraz gadżety z wizerunkiem SIDa.

Informacje na temat wizyt SIDa w kolejnych miastach, relacje z jego przygód oraz konkursy z nagrodami znajdują się już od 25 września na stronach internetowych:

http://www.sid.dlink.pl/
http://www.facebook.com/pages/Sid-w-Polsce/138624746909?ref=ts
http://vimeo.com/6590475
http://sidpolska.blip.pl/

Niektóre akcje SIDa:

SID we Wrocławiu:
http://vimeo.com/6778695
SID w Krakowie:
http://vimeo.com/6802858
SID w Lublinie:
http://vimeo.com/6821822
SID w Warszawie:
http://vimeo.com/6856567

źródło: informacja prasowa

 

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  niezłe
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Polewka z warszawskiego metra była najlepsza! hahahah Niezłe xD
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    pracownicy katowickiego spodka powinni sami się zwolnić ;| Jak można być tak ograniczonym i nudnym?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Nieźle, jakby się tak jeszcze starali lepsze urządzenia robić...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Pierwsze zdjęcie SID-a jest z Białegostoku ;) Potwierdzam
      • avatar
       wolfikx
       0
       Spoko koleś w Gdańsku chciał kupić stocznie i skakał prze płot ;)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Ja największy ubaw miałem oglądając jak Sid edukował się seksualnie w Bydgoszczy i jak następnego dnia próbował docenić intergalaktyczny zasięg rozgłośni Rydzykowej :)Zaglądacie na youtuba:http://www.youtube.com/watch?v=8Ypo-BPtDXs
        czy http://sid.dlink.pl ?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         na youtube zazwyczaj ślędzę podróże z miasta do miasta SIDa:)
         Ten skok przez płot to taki symboliczny trochę hehe
         No jakby nie było kosmite SIDa będziemy wspominać mile i niechaj wpada na ziemię z routerami jak najcześciej!:p