Smartfony

Nie musimy czekać do premiery - składany Galaxy Z Flip pokazany na pierwszym wideo

przeczytasz w 1 min.

Samsung już za kilka dni będzie chwalił się nowymi smartfonami z najwyższego segmentu. Jeden z nich to składany Galaxy Z Flip, o którym wiemy naprawdę wiele. Łącznie z tym, jak dokładnie będzie wyglądał.

Składany Galaxy Z Flip pokazany na wideo

Już kilka tygodni temu stało się jasne, że Galaxy Z Flip to konstrukcja odbiegająca od Galaxy Fold. Zamiast łącznia funkcjonalności smartfona i tabletu producent zdecydował się postawić na urządzenie mocno przypominające nową Motorola Razr. Zdradzały to także coraz liczniejsze rendery, teraz natomiast Galaxy Z Flip został przedstawiony na krótkim wideo. Potwierdza ono konstrukcję smartfona, centralnie ulokowane wcięcie na frontowy aparat oraz umiejscowienie głównego aparatu i niewielkiego, dodatkowego ekranu (prawdopodobnie 1.06 cala i i 300 x 116 pikseli).

Wydaje się, że zastosowano tu inny zawias niż w Motorola Razr (być może podobny do tego z Galaxy Fold). Ujęcie na złożonego Galaxy Z Flip z boku pokazuje, że smartfon nie będzie zamykał się tak „szczelnie”. Trudno rozwodzić się teraz nad wytrzymałością, wielkim zdziwieniem nie będzie jednak to jeśli Galaxy Z Flip podzieli los przywoływanej Motoroli, którta jest bardzo delikatna.

Specyfikacja Galaxy Z Flip będzie topowa

Główny, składany ekran Galaxy Z Flip powinien cechować się przekątną 6.7 cala oraz rozdzielczością 2636 x 1080 pikseli. Obudowa smartfona skrywać ma procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus, 8 GB RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej oraz baterię 3300 mAh wspierającą szybkie ładowanie 15W i bezprzewodowe ładowanie 9W. Na pokładzie znajdzie się system Android 10 z One UI 2.

Pod względem specyfikacji Motorola Razr nie będzie zatem miała większych szans w rywalizacji z Galaxy Z Flip. Zdecydowanie ciekawiej będzie wyglądać porównanie konstrukcji (z naciskiem na inne zawiasy i pomocnicze ekrany) oraz komfortu użytkowania.

Oficjalna premiera Galaxy Z Flip odbędzie się już za kilka dni.

Źródło: @BenGeskin

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dekard
  1
  brzydkie to
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   -9
   Tylko czekać jak Apple wejdzie jak burza na rynek z rozkładanymi ekranami, to wszyscy z kapci wyskoczą.

   Ale na razie niech tą technologię przetestują samsungowi beta testerzy.
   • avatar
    Dragonik
    0
    I cena 10000zł
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     pewnie znajdzie się stado chętnych na zakup tego bardzo drogiego, jednocześnie bardzo delikatnego i nieodpornego na awarie prototypu :) ale jak ktoś ma na to przeznaczoną kasę i chce kupić, to przecież nikt zabraniał nie będzie :)

     z drugiej strony, cieszy mnie że są fanatycy którzy chcą coś takiego współfinansować. technologia w tańszej wersji szybciej trafi pod tzw. strzechy.
     • avatar
      Mariola Gaw.
      0
      W sam raz do torebki
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       W torebce znajdujemy zwykle to:
       https://memy.pl/index.php/show/big/uploads/Post/50032/14576029664623.jpg