Telefony

SkyFire obsługuje YouTube i Google Maps na smartphone'ach

przeczytasz w 0 min.

Jeśli zieleniejecie z zazdrości na widok mobilnej przeglądarki Apple Safari, ale nie w smak Wam przesiadka ze swojej drogiej komóry z Windows Mobile na iPhone’a, to pojawiło się dla Was światełko w tunelu. Jak donoszą informatorzy, firma zwana Skyfire zaprezentowała nową mobilną przeglądarkę o tej samej nazwie, która niesie użytkownikom Windows Mobile interfejs przypominający Safari, wyposażony w pełną obsługę Flash.

I rzeczywiście, Skyfire potwierdza, że jej przeglądarka bez najmniejszego problemu obsługuje YouTube, a także inne strony oparte na Flashu. Nie zapomniano również o wsparciu dla Java i JavaScript, które pozwalają przeglądarce na wyświetlanie takich witryn jak Google Maps. Co więcej, wszystkie wyświetlane strony wyglądają identycznie jak na komputerze PC. Nie musicie wierzyć firmie na słowo. Prezentacje wideo, które łatwo można namierzyć na YouTube pokazują przeglądarkę w akcji, która prawidłowo wyświetla strony CNN, YouTube, ESPN i Google Maps.


Skyfire wciąż jest w fazie opracowywania, ale użytkownicy mogą już zapisywać się jako beta testerzy. Niestety, aby wziąć udział w testach trzeba dysponować amerykańskim numerem telefonu, planem taryfowym i smartphonem wyposażonym w Windows Mobile 5 lub 6. W przyszłości pojawi się także wersja dla telefonów opartych na systemie Symbian.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!