Oprogramowanie

Śledzika ekspansja na strony i blogi

przeczytasz w 1 min.

Nasza Klasa, największy polski serwis społecznościowy nie rozwija się tak szybko jak jej wielki konkurent - Facebook, ale też powoli i konsekwentnie robi, co należy.

Tym razem zmiany dotknęły Śledzika, który pozwoli Naszej Klasie jeszcze bardziej upodobnić się do serwisów takich jak Blip, Flaker czy przede wszystkim Twitter. Wszystko dzięki systemowi widgetów, który pozwala na umieszczeniu na naszej stronie internetowej/blogu okienka "podglądowego" z serii "co ostatnio zamieściliśmy na Śledziku".

Pomysł jest trafiony z punktu widzenia Naszej Klasy, która zyska dodatkowe źródło promocji. Przypomnijmy - Facebook pojawia się na wielu stronach w internecie, polski serwis nie ma takiego szczęścia. Tym razem będzie mógł przyciągać użytkowników.

Z drugiej jednak strony poziom Śledzika jest delikatnie mówiąc niski. Złośliwi mogliby powiedzieć, że adekwatny do poziomu jego użytkowników, niemniej w konfrontacji przeciwko opcjom Facebooka czy Twittera, wypada bardzo niemerytorycznie. Można powiedzieć - wstyd publikować to gdzieś poza łamami serwisu. A może opcja sprawi, że ludzie zaczną przywiązywać większą uwagę do treści publikowanych w ramach Śledzika?

Źródło: NK Blog

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kamil Myzia
  0
  Dobrze, że Firefox ma takie rozszerzenie, jak Style, w którym można to i owo wyłączyć :).
  • avatar
   Otheim
   0
   Co mnie również cieszy. :P
   • avatar
    Spirit
    0
    Ten news jest świetny :). "Złośliwi mogliby powiedzieć, że adekwatny do poziomu jego użytkowników..." - Amen. Święte słowa.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     To był fajny serwis, ale tak samo jak GG zamiast się wysilić i zrobić coś fajnego to poszli w najbardziej zajebista grupe wiekową 12-15. Tak trzymac!
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Mi się najbardziej podoba to co ludzie wypisują na śledziku.. :D

      "HURAA!To działa!Kiedy wkleiłem tę wiadomość,to automatycznie dostałem 350Eurogąbek!To naprawdę działa!Wklej to na swojego Śledzika!Dostaniesz 350Eurogąbek "
      "UWAGA! USUNĄĆ ŚLEDZIKA!Wklejcie to na swojego śledzika! Jeżeli uzbieramy 70% użytkowników nk...to usuną śledzika !! "
      "Dziś o 24:00 ktoś zrozumie że Cię kocha.Jutro między 13:00 a 18:00 czeka Cię szok.jeśli tego nie skopiujesz to przez cały rok nie usłyszysz szczerego KOCHAM!!! "
      "Tu Robert Kosmowski administrator NK. Przepraszam was bardzo że to tak długo trwało ale uwierzcie mi na słowo..."
      • avatar
       PJSPP
       0
       Nie powinno być "dzięki systemowi widgetów" zamiast "dzięki systemowi gadżetów"?

       A co do tej nowinki z nk to dzięki niej będę wiedział, które strony/blogi itd. omijać. Tam gdzie będę go widział tam raczej drugi raz nie wejdę. W końcu trzeba mieć jakiś szacunek dla siebie samego i pomijać to co jest kierowane dla "fanów pustych treści" :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Hehe, czym jest "widżet"? ;)