Smartfony

Smartfon na prezent? Najczęściej iPhone

przeczytasz w 1 min.

Biorąc pod uwagę liczbę aktywacji nowych urządzeń, smartfony z logo Apple zdominowały okres świąteczny.

Święta już za nami. Zdecydowaliście się wręczyć komuś smartfona? A być może zostaliście nim obdarowani? Niezależnie od odpowiedzi warto rzucić okiem na statystyki opublikowane przez Flurry Analytics.

Biorąc pod uwagę liczbę aktywacji nowych urządzeń, w okresie świątecznym (19-25 grudnia) zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się smartfony z logo Apple. O dobrym wyniku mówić może również Samsung, podczas gdy reszta producentów stanowi dla tej dwójki tylko tło. Nie jest to jednak zaskoczeniem, podobnie bywało w poprzednich latach.

Smartfon na prezent

Które iPhone'y wybierane były najchętniej? Spośród tegorocznych propozycji największe wzięcie miał iPhone X.

Wynik 14.7% oznacza jednak, że musiał uznać wyższość iPhone'a 6 oraz iPhone'a 7. Starsze modele wybierane były tak chętnie zapewne z powodu spadających cen. Nie ma zresztą wątpliwości, że iPhone 6 oraz iPhone 7 to wciąż bardzo dobre smartfony mogące liczyć na wsparcie i aktualizacje.

iPhone na prezent

Źródło: Flurry Analytics, healthinsurancecomparison (foto)

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HardCorak
  16
  "Smartfon na prezent? Najczęściej iPhone"
  no raczej nie w polsce.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Czy może mi ktoś powiedzieć kto ma i używa Iphona co musi zrobić kierując samochodem aby wybrać numer który nie jest zapisany w książce telefonicznej ?? Albo wysłać wiadomość SMS do osoby z książki telefonicznej ??
   • avatar
    Gatts-25
    -2
    Przecież AJFONY nie są badziewiami więc po co rozpoczynać zaczepki.Gorzej z wyglądem smartfona ale na szczęście ten stereotyp został przełamany modelem IPHONE X ,który jednak ze względu na cenę w stosunku do możliwości jest dla Mnie niewypałem.
    Wystarczyłoby aby taki IPHONE X w wersji z 256GB pamięci na dane kosztował w Polsce 4tysiące złotych w takich EuroRtvAgd i już byłoby lepiej a tak jeżeli chodzi o możliwości/wygląd i cenę moim indywidualnym liderem jest Huawei Mate 10Pro.
    Chińczycy wydali SOC KIRIN 970 ,który ze względu na swoje możliwości jak w przypadku CPU i GPU od AMD będą zyskiwać na wydajności bo na chwilę obecną oprogramowanie nie jest w stanie wyciągnąć ponad 50% więcej z tych układów.
    • avatar
     hex3n
     -8
     Zaraz się zacznie płacz, jaki IPhone to badziew bo to i tamto :)
     • avatar
      kokosnh
      0
      No dobra, ale kto by się nie ucieszył z iphona na prezent?