Gry

Techland polskim wydawcą Sniper Elite III: Afrika

przeczytasz w 1 min.

Poznaliśmy konkretne informacje związane z debiutem gry na naszym rynku.

Sniper Elite III: Afrika gra

Mamy dobre wieści dla wszystkich graczy czekających na Sniper Elite 3. Najnowsze dzieło studia Rebellion ma już polskiego wydawcę, a zatem poznaliśmy konkretne informacje związane z debiutem gry na naszym rynku.

Temat Sniper Elite III: Afrika, bo taki podtytuł otrzymała najnowsza część serii, pojawiał się ostatnio dość często. Producent chwalił się wieloma nowymi materiałami i spora część z nich wyglądała na tyle dobrze, że nie brakuje graczy, którzy chętnie się z tym tytułem zapoznają. U nas będzie to możliwe dzięki firmie Techland, która poinformowała dziś, że została polskim wydawcą gry.

Gra pojawi się na naszym rynku 27 czerwca i dostępna będzie w wersji na wszystkie platformy, na jakie przygotowana została przez producenta. Na zakupy szykować mogą się zatem właściciele PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360, a także PlayStation 4Xbox One.

W przypadku nowych konsol Sony i Microsoftu trzeba przygotować się na wydatek rzędu 249,90 złotych i angielską wersję językową. Polskie napisy pojawią się na pozostałych platformach, gdzie niższe będą też ceny. W przypadku Xbox 360 i PS3 wynosić będą one 189,90 złotych, a na PC 119,90 złotych w wersji standardowej oraz 149,90 złotych w wersji premium.


Źródło: techland, glitchcat

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Bosko ukatrupić szkopka
  • avatar
   FaraonM
   0
   Ładnie się nawet zapowiada, ciekawe na jakim poziomie będzie realizm zniszczeń/obrażeń ?