Gry mobilne

Sniper: Ghost Warrior trafia na smartfony i tablety

przeczytasz w 1 min.

Zabawa zająć powinna około 15 godzin, do wykonania będzie około 200 misji. Gra trafia na urządzenia z Google Android oraz Apple iOS.

CI Games nie ma ostatnio dobrej prasy, a wiele gorzkich słów polski producent ściągnął na siebie premierą Sniper: Ghost Warrior 3. Gra zebrała niskie noty, ale mimo tego realizowane są wcześniejsze obietnice.

Tym samym lada dzień zadebiutuje The Sabotage, czyli dodatek do przywołanej produkcji. Już teraz w ręce graczy oddawany jest natomiast Sniper: Ghost Warrior w wersji mobilnej. Nie mówimy tutaj o zaskoczeniu, ponieważ pierwsze informacje na temat tego typu propozycji pojawiły się już jakiś czas temu.

Czego oczekiwać? Wedle zapowiedzi w ręce graczy trafia dość rozbudowany tytuł. Zabawa zająć powinna około 15 godzin, do wykonania będzie około 200 misji. Twórcy zapewniają o ich sporej różnorodności - odbijanie zakładników, ochrona VIPów czy wreszcie eliminacja konkretnych oponentów. Dostępnych będzie kilka lokacji i szeroki arsenał.


Gra trafia na urządzenia z Google Android oraz Apple iOS. Co istotne, oferowana jest za darmo, ale spodziewać można się mikropłatności.

Pobierz: 

Sniper: Ghost Warrior na Androida

Sniper: Ghost Warrior na iOS

Rozmiar pliku:

zależy od urządzenia

323 MB

Źródło: CI Games

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  darioz
  0
  Smartfony się do gier FPP nie nadają! Kiedyś grałem w kilka takich gier. Z racji tego że sterowanie dotykowe jest upośledzone to przeciwnicy muszą stać jak kołki w miejscu albo bardzo wolno się poruszać żeby można było ich trafić!
  • avatar
   lysycoprobo
   0
   jedyna gra w jaką grałem to była real racing 3
   dopóki nie dało się już grać z powodu złota itd... bez kasy w późniejszych etapach rozgrywka stała się już praktycznie niemożliwa i to odrzuca mnie do gier na telefon teraz od dawna nie gram w nic i już pewnie nie będę grał
   • avatar
    Konsole Rzondzom
    -3
    Grafika w sumie jak na Playstation 2.