Konsole do gier

Aplikacja YouTube dostępna dla konsoli PS3

przeczytasz w 1 min.

Długo oczekiwana aplikacja YouTube pozwoli wygodnie wyszukiwać i oglądać filmy za pomocą konsoli PS3.

PS3 YouTube

Sony udostępniło w naszym kraju aplikację YouTube dostępną do dziś jedynie dla zachodnich sąsiadów. Użytkownicy PS3 byli zmuszeni korzystać z portalu YouTube w wersji przeglądarkowej, która miała dość ubogie opcje wyszukiwania i nawigowania po liście filmów.

Aplikację Youtube można pobrać bezpłatnie z kategorii Usługi TV/wideo w XMB Menu, jej interfejs został specjalnie zoptymalizowany pod kątem przeglądania zawartości portalu na ekranie telewizora, filmy wyświetlane są w rozdzielczości HD. Dynamiczne wyszukiwanie jest niezwykle użyteczne i nieocenione podczas wprowadzania znaków za pośrednictwem pada.​

Aplikacja zawiera rozbudowane narzędzia wyszukiwania, dzięki którym można łatwiej i szybciej znaleźć żądane filmy. Daje także możliwość zalogowania się do swojego konta YouTube i oglądania ulubionych filmów YouTube, subskrybowanych kanałów i list odtwarzania YouTube.

YouTube PS3

Użytkownicy mający smartfona lub inne urządzenie mobilne mogą w łatwy i wygodny sposób sparować swoje urządzenie z telewizorem i wyświetlać na nim filmy wybrane z poziomu słuchawki. Od dziś wyszukiwanie i oglądanie filmów za pośrednictwem konsoli PS3 będzie czystą przyjemnością.

Źródło: Sony

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Będę się smiał jeśli 20 lutego Sony zamiast nowej neneracji, ogłosi jakiś super dodatek, tudzież usługę do PS3. Sądzę że by tym sobie zaszkodzili teraz, po tych wszystkich spekulacjach na temat PS4 :D
  • avatar
   Nathir
   2
   Nasuwa się tylko jedno słowo:
   Dopiero?!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Będzie zapowiedź ps4 zobaczycie;)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     BF3 czy Wiedzmin2 dobrze wygladaja na Xbox360,zaloze sie ze Crysisa 3 tez by upchneli tak zeby dobrze dzialal.tylko oczywiscie na PC zawsze musza robic tak te gry zeby ledwo co chodzily.Ja np mam do xboxa myszke i klawiature przez konwerter i gram jak na kompie.Chociarz tez nie jest to do konca dobre rozwiazanie ale lepiej tak niz meczyc sie padem w FPS.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      na xboxie też jest taka aplikacja :(... szkoda tylko, że nie spełnia prawidłowo podstawowej swojej funkcji - pokazywania najnowszych filmów z twoich subskrypcji. Jeżeli chcesz zobaczyć co nowego to musisz wchodzić do każdego z subskrybowanych kanałów osobno. W moim przypadku musiał bym otwierać i przeglądać każdorazowo 59 kanałów, co mija się z celem!

      Dwie kluczowe funkcje, które aplikacja youtube (na konsole/telefon/telewizor/tablet) powinna zawierać to (1)dynamiczne wyszukiwanie i właśnie (2)przejrzysty podgląd nowo dodanych filmów z subskrypcji. Bez którejś z tych dwóch cech, aplikacja (przynajmniej dla mnie) jest bezużyteczna i nie zawracam sobie nią głowy. Właśnie poza komputerem te dwa elementy są tak ważne, ponieważ urządzenia zamienne poprzez swoje ograniczenia tym bardziej powinny nadrabiać ergonomią użytkowania, póki deweloperzy tego typu aplikacji w końcu tego nie pojmą to zawsze tym aplikacjom będzie daleko do doskonałości.

      A jak ta sprawa wygląda w przypadku PS3?
      • avatar
       Piotr Potarzycki
       0
       Wyszukiwanie dynamiczne działa bardzo sprawnie, samo wprowadzanie liter jest również bardzo wygodne. Oprócz parowania urządzeń mobilnych, o którym napisałem w tekście newsa, użytkownicy mogą w prosty sposób sparować się ze swoim kontem YouTube. Każda subskrypcja jest osobnym "kafelkiem" i po jej wyborze rozwijają się poszczególne filmy. Interfejs i szybkość działania zasługują na wielką pochwałę:)
       • avatar
        Piotr Potarzycki
        0
        Zapomniałem o jeszcze jednym ważnym elemencie - historii oglądanych filmów:)