Smartfony

Sony zwraca gotówkę przy zakupie Xperii XZ2 lub Xperii XZ2 Compact

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

W ramach najnowszej promocji, przy zakupie Xperii XZ2 lub Xperii XZ2 Compact liczyć można na zwrot gotówki, w wysokości odpowiednio 600 złotych oraz 200 złotych.

Nowe smartfony kuszą specyfikacjami, ale od zakupu niekiedy bardzo skutecznie powstrzymują nas ceny. Te ostatnie wyglądają jednak zdecydowanie lepiej podczas promocji. Oczywiście tych wartych uwagi, jak na przykład „Xperia XZ2 - Cashback” od Sony.

Akcja związana jest z najnowszymi smartfonami japońskiego producenta - Sony Xperia XZ2 oraz Sony Xperia XZ2 Compact. Przy ich zakupie liczyć można na zwrot gotówki, w wysokości odpowiednio 600 złotych oraz 200 złotych.

Aby skorzystać z promocji trzeba dokonać zakupu w okresie od 21 maja do 31 lipca. Następnie za pośrednictwem nowego smartfona zarejestrować się w aplikacji Xperia Lounge, dzięki czemu otrzyma się kod niezbędny do wypełnienia odpowiedniego formularza, co trzeba będzie zrobić najpóźniej do 31 sierpnia.

Wszelkie informacje oraz regulamin i listę partnerów biorących udział w akcji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Zainteresowanych większą dawką informacji na temat smartfonów zapraszamy natomiast do naszych publikacji. Mamy już za sobą testy obydwu urządzeń.

Źródło: sony, twitter - Sony Xperia PL

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Qpers
  Po prostu głupio im obniżyć cenę dosłownie zaraz po końcu "promocyjnego" PS4 w zestawie... Później cena zmalenie na stałe, żeby tak głupio nie wyglądało, że niby sztucznie zawyżyli cenę, by dodać konsolę.
 • avatar
  michauowsky
  Chyba ktoś tu ma problemy ze sprzedażą :)
 • avatar
  zakius
  czyli przyznają się, że zmiany coś im nie wyszły?
  ale to i tak nie wystarczy, chyba że da się na tym coś zarobić (i później kupić xz1c)
 • avatar
  GodOfWAR
  Niestety design tym razem to poraSZka... do tego brak jacka, nieudolny sensor odciskow palcow na tyle ktory jest za nisko (zamiast swietnego rozwiazania ktore mieli na boku), jakies wibracje w "brzuszku", za mala bateria, dziwne asymetryczne ramki, dziwne rozne otwory na glosniki, slaby stary aparat z F2.0 i brak OIS, downgrade w przednim aparacie (mniejsza matryca, tylko 5MPx i F2.2 vs wieksza matryca, 13MPx i F.0 w poprzedniku).

  Do tego wysoka cena, brak wiekszej reklamy i sprzedaz jest jaka jest. Niech sie wreszcie ogarna i zrobia cos dobrego to kupie, czego niestety nie zapowiada XZ2 premium (kontynuacja XZ2 z jej wszystkimi bolaczkami...)
  -2
 • avatar
  Blejd
  Samsung powinien ich pozwać za plagiat :)