Konsole do gier

Sony PS Vita dostępna w Polsce dopiero w 2012 roku

przeczytasz w 1 min.

Niestety, Sony po raz kolejny dało światu dowód swojego patriotyzmu i w związku z tym na Playstation Vita w tym roku jeszcze sobie nie pogramy.

Więcej szczęścia będą mieli Japończycy, na tamtejszy rynek konsolka trafi jeszcze w okolicach listopada. Wszystkich fanatycznych fanów handheldów Sony - a przypomnijmy, że w tym wypadku mówimy o nieformalnym "Playstation Portable 2" - zachęcamy oczywiście do sprowadzania urządzenia z Japonii, ponieważ twórcy zapowiedzieli, że żadne blokady nie zostaną na nią nałożone.

Tym bardziej cierpliwym pozostaje powtórzyć słowa prezesa Sony, które deklaruje, że zarówno na amerykański, jak i europejski rynek, urządzenie trafi dopiero w 2012 roku, prawdopodobnie jeszcze w pierwszeł połowie pierwszego kwartału.

PS Vita

Cena urządzenia nie została jeszcze precyzyjnie określona, mówi się o stawce od 250 dolarów do 300 dolarów w zależności od tego czy urządzenie będzie w wersji WiFI czy WiFI + 3G.
 

Więcej o grach:

Źródło: vg247

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  agnus
  0
  Dlaczego nieformalnym PSP2? No przecież to jest PSP2. A to że nazywa się inaczej. Vista też była następnym Windows choć nie nazywała się XP2...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Zastanawia mnie czy 3G w PSV pozwoli na dzwonienie i pisanie sms-ów? Ma ktoś może informacje na ten temat?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dzięki bardzo:) W takim razie nie ma co kupować smartphona tylko trzeba czekać na Sony:)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Od razu zamawiam!
     • avatar
      Spojler
      0
      No no no, ładne cacko :D
      Zaczekam z zakupem jak wyjdzie dokładna specyfikacja i recenzje :)
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Cena i tak niezła. Pamiętam jak PSP na początku chodziło po 2kanty. A co do Polski to aż się dziwę że ma być w tym buraczanym kraju premiera ;)
       • avatar
        Marked
        0
        Nie będzie żadnego dzwonienia i smsowania z PSV,3G będzie służyć do do internetu jak nie ma dostępu do wifi.Prawdopodobnie będzie trzeba i tak dokupić jeszcze zewnętrzny modem 3G pod usb.Znajomy ma takie coś w tablecie.